امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۵:۴۴ کد مطلب: 73640
رهاسازی 411 خودروی گرفتار در برف و کولاک در محورها:
 امدادرسانی درراه ماندگان پیست اسکی شیرباد ادامه دارد
محسن ذاکریان اظهار کرد: امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان 411 خودرو گرفتار در برف و کولاک را رهاسازی کردند و بر این اساس به بیش از 5429 نفر حادثه دیده ، در برف و کولاک روز گذشته در جاده های استان امداد رسانی کردند.

وی گفت: در این امدادرسانی 283 نجاتگر در شهرستان های برفگیر استان در قالب 70 تیم عملیاتی و 93 خودروی عملیاتی، به 2492 نفر گرفتار شده در برف و کولاک امدادرسانی کنند.

ذاکریان در تشریح حادثه شیرباد افزود : بر اثر بارش سنگین برف و بسته شدن جاده پیست اسکی شیرباد منطقه دولت آباد شهرستان چناران، بیش از هزار نفر گرفتار برف و کولاک شدند که بلافاصله تیم‌های امدادونجات و واکنش سریع جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شدند.

 ذاکریان افزود: به گفته مدیر پیست اسکی بیش از هزار نفر از علاقمند و گردشگران در این منطقه حاضر شدند که تاکنون ۴۰۰ نفر آنان امدادرسانی و در مسجد روستای دولت آباد اسکان داده شدند و امکانات و تجهیزات لازم در اختیار آنان قرار داده شده است.

 مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در تکمیل این خبر : بیش از ۳۰۰ کوهنورد و گردشگر دیگر نیز در مسیر بازگشت گرفتار در برف و کولاک شدند که برای نجات آنها با توجه به وخامت شرایط نیروهای سپاه و ارتش نیز در کنار نیروهای هلال احمر و راهداری در تلاش برای دسترسی به این افراد هستند.

وی شرایط امدادرسانی در منطقه را سخت و برودت و یخبندان را شدید دانست .

پیست اسکی شیرباد در شهرستان گلبهار، استان خراسان رضوی واقع است. از پیست اسکی شیرباد تا روستای دولت‌آباد، ۱۸ کیلومتر و از دولت‌آباد تا مشهد حدود ۲۰ کیلومتر در بزرگراه مشهد به گلبهار راه است. مسیر این پیست از دولت‌آباد تا پیست، مسیری کوهستانی و شوسه است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی