امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۶:۴۴ کد مطلب: 73641
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی:
 حضور در انتخابات مایه سربلندی نظام و انقلاب است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، دکتر محسن ذاکریان، در دیدار صمیمانه باپرسنل، نجاتگران، امدادگران، داوطبان و جوانان جمعیت هلال احمر داورزن، اظهارداشت: دشمن امروز تمام توان خود را روی انتخابات گذاشته و هدفی جز کاهش مشارکت مردم ندارد.

 

وی با بیان اینکه از سال گذشته دشمن پروژه کاهش مشارکت مردم در انتخابات را آغاز کرده است، تصریح کرد: انتخابات مظهر مشارکت مردم در امور کشور است و همچنان که رهبر انقلاب فرمودند که مردم در همه امور تصمیم گیرنده هستند.

 

ذاکریان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: اینکه چه کسی رای می آورد یا کدام جناح می خواهد در انتخابات رای بیاورد برای ما مهم نیست، بلکه مهم حضور مردم در انتخابات به عنوان نماد وحدت ملی است.

 

وی با بیان اینکه ما در جمعیت هلال احمر فعالیت سیاسی جناحی و گروهی نخواهیم کرد، افزود: هدف ما تنها حضور پرشور مردم در امر انتخابات است و اگر در جمعیت هلال احمر کسی مرتک خطای استفاده از امکانات برای استفاده کاندیدا یا جناحی شود با وی برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

 

ذاکریان ضمن قدردانی از زحمات پرسنل، نجاتگران، امدادگران، داوطبان و جوانان جمعیت هلال احمر داورزن گفت: تشریح دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی با هدف افزایش مشارکت مردم در انتخابات وظیفه ماست و امیدواریم با تبیین خدمات و اقدامات انجام شده زمینه برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود.

 

ذاکریان یادآورشد: امکانات جمعیت هلال احمر امانتی است که امروز در دست ماست و باید در مسیر تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و دعوت به حضور مردم در انتخابات مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با تاکید براینکه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت ، حق طلبی و استکبار ستیزی وظیفه آحاد جامعه است، افزود: جمعیت هلال احمر یکی از نهادهای زیر نظر نظام اسلامی است و خود را جدا از نظام و انقلاب نمیداند.. ما با اعتقاد به اصول هفتگانه جمعیت و اصول انقلاب اسلامی باید در مسیر ترویج فرهنگ ایثار، شهادت  و مبارزه با استکبار جهانی قدم برداریم و از مهم خارج از وظایف مانیست.

 

وی با اشاره به حوادث اخیر منطقه نیز گفت: امروز شاهد هستیم که مستکبران رو به سقوط هستند و رژیم صیهونیستی نیز ضربه ای غیر قابل ترمیم را تحمل کرده و به زودی شاهد شکست و نابودی آمریکا و رژیم صیهونیستی در برابر مجاهدان یمنی، حزب الله و فلسطینی خواهیم بود.

 

همچنین در حاشیه این مراسم از مسئول خانه هلال روستای مزینا به جهت فعالیت های ارزشمند در جهت خدمت به مردم این منطقه تقدیر شد. پخش کلیپ، ارائه گزارش توسط سرکار خانم وطن رئیس شعبه جمعیت هلال احمر داورزن و ارائه نظرات اعضا تسط یکی از نجاتگران جمعیت هلال احمر به نمایندگی از سایر اعضاء از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 گفتنی است همزمان با حضور مدیر عامل خراسان رضوی،پروژه زائرسرا و انبار اضطراری پایگاه شهدای کاهک نیز افتتاح شد. ساختمان انبار اضطراری و زائر سرای پایگاه شهدای کاهک با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان و در مساحتی در حدود 80 متر احداث شدهمچنین سند ارتقا شعبه جمعیت هلال احمر داورزن نیز پس از تصویب در جمعیت هلال احمر کل کشور صبح امروز ابلاغ شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی