امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۸:۳۲ کد مطلب: 73648
 پایش سلامت و پوشش امدادی و ارایه خدمات هلال‌احمر خراسان رضوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، در بازدید از پایگاه‌های امدادی فعال در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، در میان مسئولان و امدادگران جمعیت هلال احمر حضور پیدا کرد و از خدمات‌رسانی خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در این راهپیمایی قدردانی کرد.

 

محسن ذاکریان حضور پرشور مردم را نشانگر بصیرت و هوشیاری ملت ایران اسلامی دانست و افزود: حضور با شکوه مردم بار دیگر ایستادگی و مقاومت مردم را بر سر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی‌بر همگان نمایان ساخت.

 

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی  بیان کرد : در جمعیت هلال احمر اظهار امیدواری کرد که این حضور شجاعانه زمینه اعتلا و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را فراهم خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه این شکوه و عظمت باعث یأس و ناامیدی دشمن خواهد شد، افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی‌گاه قدرت ملی با گام‌های استوار مردم است و این حضور معنادار تضمین بخش امنیت کشور خواهد بود.

 

لازم به ذکر است ؛ در راهپیمایی امروز در سطح استان خراسان رضوی جمعیت هلال احمر نیز در کنار حضور گسترده همراه آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خدمات امدادی ، فرهنگی و آموزشی نیز ارایه نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی