امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۲۲ بهمن ساعت ۲۱:۴۱ کد مطلب: 73651
 ارائه خدمات پایش سلامت به بیش از ۲ هزار نفر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن/ ۳۵ نفر خدمات درمان سرپایی دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛ دکتر ذاکریان در تشریح خدمات امدادی ارائه شده به راهپیمایان در یوم الله ۲۲ بهمن گفت: از صبح امروز تا پایان مراسم در مجموع، ۱۱ هزار و ۱۴۲ نفر به مراکز و پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان مراجعه کردند.

 

وی افزود امدادگران این جمعیت تا پایان عملیات پوشش امدادی به ۳۵ نفر خدمات درمان سرپایی ارائه کردند،

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همچنین از ارائه خدمات پایش سلامت به ۲ هزارو ۲۳۶نفر در مراسم امروز خبر داد.

 

گفتنی است، امروز ۱۵۲تیم شامل ۹۲۶ نیروی عملیاتی به همراه ۵۳ خودروی امدادی در مسیرهای منتهی به راهپیمایی حضور داشته و خدمات رسانی کردند. همچنین ۳۳ مرکز، پایگاه و منطقه عملیاتی هلال‌احمر برای ارائه خدمات امدادی به راهپیمایان فعال بود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی