امروز: ۱۴۰۳/۲/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۳:۳۰ کد مطلب: 73688
 روستای تبادکان میزبان تیم بهداشت و درمان اضطراری جمعیت هلال احمر

به گزارش روابط عمومی هلال احمر دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت:مانور بهداشت و درمان اضطراری در روستاهای کم برخوردار حاشیه شهرستان مشهد ،مورخ 18/11/1402 در روستای تبادکان برگزار گردید.


ذاکریان گفت :این مانور به همت معاونت بهداشت ،درمان و توانبخشی استان برگزار گردید که در مجموع خدمات ارائه شده 909 خدمت از جمله ویزیت پزشک عمومی ،خدمات پرستاری ، مامایی ، روانشناختی ، بهداشت محیط کار ،تغذیه و توزیع دارو می باشد.

وی افزود: جمعا 789 نفر در سامانه بهداشت اضطراری از خدمات معاونت بهداشت ،درمان و توانبخشی بهره مند شدند.

ذاکریان خاطر نشان کرد: در کنار این خدمات ،غربالگری دفورمیتی های اسکلتی عضلانی توسط همکار و کارشناس ارتوپدی فنی در مدرسه تبادکان انجام گردید که از 120 معاینه صورت گرفته ،20 نفر جهت ادامه درمان به مرکز ارجاع داده شد.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی