امروز: ۱۴۰۳/۲/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۰:۱۷ کد مطلب: 73733
 ارتقا دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر داورزن به شعبه پس از 7 سال تلاش

 همزمان با چهل و ششمین دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نمایندگی جمعیت هلال احمر داورزن با حضور محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و بهادری فرماندار شهرستان داورزن به شعبه ارتقاء یافت. در این مراسم دکتر محسن ذاکریان گفت: با این اتفاق مهم تجهیزات، چارت سازمانی مصوب و امکانات مورد نیاز به این شعبه اختصاص داده خواهد شد.

 

ذاکریان در خصوص اجرای عملیات عمرانی ساختمان شعبه داورزن نیز گفت: مصوبه ساخت این ساختمان اخذ شده که پس از تامین اعتبارات لازم در اسرع وقت عملیات اجرایی این پروژه نیز آغاز خواهد شد.

ذاکریان عنوان کرد: از مجموعه مدیرت عالی شهرستان و سایر مسئولان داورزن نیز انتظار همکاری بیش از پیش را با جمعیت هلال احمر داورزن داریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همچنین از اختصاص تجهیزات و امکانات مورد نیاز جمعیت هلال احمر داورزن جهت ارائه خدمت به مردم این دیار و زائران بارگاه رضوی خبرداد.

 

ذاکریان افزود: مصوبه ارتقا جمعیت هلال احمر داورزن از نمایندگی به شعبه روز دوشنبه 07/12/1402 از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی ابلاغ شد تا این نهاد از این پس به عنوان شعبه نمایندگی جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن در بین سایر شعب سطح استان خراسان رضوی قرار داده شده و فعالیت های گسترده تری نسبت به گذشته در جهت خدمت به مردم شریف شهرستان داورزن در دستور کار قرار دهد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی