امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۳:۲۷ کد مطلب: 77195
 بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از مناطق زلزله زده کاشمر

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر یعقوب سلیمانی که صبح امروز با دستور پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر به کاشمر سفر کرده است، ضمن بازدید از اردوگاه‌های اسکان اضطراری و روستای زلزله زده زنده جان، از مصدومان بستری شده در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) عیادت کرد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور در جمع خبرنگاران با تقدیر از همدلی و همراهی ایجاد شده بین دستگاه های مختلف امدادی و خدمات رسان گفت: خوشبختانه به دلیل آمادگی که درجمعیت هلال احمر وجود داشت، با حضور نیروهای امدادی و عملیاتی از همان ابتدای وقوع زلزله عملیات جستجوو نجات شروع شد.

وی با اشاره به ساماندهی و سازماندهی 226 نفر در قالب تیم‌های مختلف عملیاتی و امدادی و بکارگیری 17 دستگاه خودروی عملیاتی افزود: متاسفانه در زلزله روز گذشته شاهد جان باختن 4 نفر از هموطنانمان بودیم و امیدواریم شاهد تکرار این حوادث نباشیم.

سلیمانی با بیان اینکه هلال احمر با دار بودن ظرفیت و امکانات همواره در کنار مردم قرار دارد و از همه توان خود برای کاهش آلام هموطنان استفاده می‌کند، خاطر نشان کرد: با تلاشها و اقدامات انجام شده در شب گذشته 7 اردوگاه اسکان اضطراری با ظرفیت 6 هزار نفر در مناطق شهری و روستایی کاشمر برپا شده است و 340 دستگاه چادر نیز در این اردوگاه‌ها مستقر شده است.

وی با ابراز خرسندی از علاقه و انگیزه تمامی دستگاهها در عرصه امدادرسانی در سطح شهرستان تصریح کرد: در بازدیدی که از مراکز مختلف در حوزه اسکان، امداد و نجات و درمان انجام شد، خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به استقرار یک فروند بالگرد در شهرستان برای موارد اضطراری و انجام بازدید هوایی اذعان کرد: جمعیت هلال احمر با تمام توان از همان دقایق اولیه در کنار سایر دستگاهها حضور میدانی داشته است.

وی با اشاره به اعلام آمادگی استانهای معین ( خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان) برای کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان کاشمر یادآور شد: خوشبختانه به جهت زیرساخت اقدامات خوبی انجام شده است که جا دارد از همه دستگاهها به ویژه جمعیت هلال احمر شهرستان و استان در امداد و خدمات رسانی تقدیر کنم.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی