امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ يکشنبه ۳ تير ساعت ۱۱:۲۹ کد مطلب: 77209
 اسکان اضطراری زلزله‌زدگان کاشمر به میزان ۱۸ هزار نفر شب انجام شد

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی دکتر سید علی منیری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی ها و خدمات ارائه شده  از وقوع نخستین زلزله در کاشمر تاکنون هر شب ۳ هزار و ۶۰۰ نفر شب ظرفیت اسکان اضطراری در کاشمر و روستاهای تحت تاثیر زلزله انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت ۵۳۲ دستگاه چادر امدادی و ۶۲۴ تخته موکت در بین آسیب دیدگان زلزله توزیع شده است.

مدیر عامل هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: علاوه بر این ۲۸۹ بسته غذایی ۷۲ ساعته در بین زلزله زدگان توزیع شده و سایر اقلام زیستی نیز به میزان نیاز تامین و توزیع گردیده است.

وی با اشاره به اینکه در پنج روز گذشته ۵۱ تیم عملیاتی با ۲۷۲ نیروی نجاتگر، امدادگر، جوان و داوطلب هلال احمر به مردم منطقه خدمت رسانی کردند، بیان کرد: یک فروند بالگرد، ۳۵ دستگاه خودروی امدادی شامل آمبولانس، خودروی نجات، کمک دار، خودروی سواری و حمل نیرو در انجام عملیات ها مورد استفاده قرار گرفتند.

منیری افزود: در این مدت پنج هزار و ۱۰۳ نفر در منطقه زلزله زده توسط نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند.

این مسوول بیان کرد: ۱۴۹ مصدوم زلزله نیز توسط امدادگران هلال احمر در این بازه زمانی امدادرسانی شدند که ۱۱۵ نفر آنان به صورت سرپایی و بقیه به مراکز درمانی انتقال یافتند.

در روزهای ۲۹ خرداد و یکم تیرماه به ترتیب وقوع زلزله پنج و ۳.۸ ریشتری شهرستان کاشمر و روستاهای آن را لرزاند که در زمین لرزه نخست چهار نفر جان باختند.

 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی