امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير ساعت ۱۱:۵۱ کد مطلب: 77212
 امدادرسانی هلال احمر خراسان رضوی به 130 نفر متاثر از سیل در کلات

 مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی نیرو‌های عملیاتی این جمعیت به 130 نفر از گردشگران در سیل کلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ؛ دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از لحظه وقوع سیل در کلات و مسدود شدن برخی از مسیر ها در این شهرستان نیرو‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر کلات برای دستیابی به موقعیت این افراد در تلاش هستند.

وی افزود: نیرو‌های هلال احمر کلات به همراه دیگر دستگاه های خدمت رسان در تلاش برای رسیدن به موقعیت منطقه آبشار ارتوکند می باشند.

منیری ادامه داد: ناوگان لجستیکی و نیروهای عملیاتی شهرستان کلات در این عملیات به کار گرفته شده است و در صورت اعلام نیاز از شهرستان های همجوار آمادگی اعزام نیرو به منطقه را داریم.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد؛ از همه شهروندان و هم استانی های عزیز خواهشمند است به هشدار های صادر شده از سوی اداره کل هواشناسی استان توجه فرمایند و اخبار مهم را از رسانه ملی و خبرگزاری های معتبر دنبال نمایند.

شایان ذکر است این عملیات همچنان ادامه دارد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی