امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير ساعت ۱۶:۳۰ کد مطلب: 77214
 کمک یک میلیارد ریالی جمعیت هلال احمر به مرکز خیریه فیاض بخش

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی دکتر سید علی منیری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در حاشیه این دیدار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دیدار به مناسبت عید غدیر خم برگزار شد و علاوه بر دیدار با معلولان و کارکنان این مجموعه از تعدادی از مددجویان سادات این مجموعه نیز دلجویی شد.

وی خاطرنشان کرد: در این بازدید با توجه به نیاز سنجی مرکز فیاض بخش تعداد 20 عدد ویلچر به ارزش ریالی بیش از یک میلیارد و چهارصد هزار ریال اهدا شد.

منیری با اشاره به چاپ و تولید اولین کتاب آموزش آمادگی در برابر مخاطرات به خط بریل در کشور توسط هلال احمر خراسان رضوی ، عنوان کرد : در بازدید از این مرکز و مذاکره با مدیران آن برخی مسایل مرتبط مطرح شد که امید است با تلاش و همکاری هر دو مجموعه شاهد مرتفع شدن ، آنها باشیم.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی