امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۱۱ تير ساعت ۱۵:۰ کد مطلب: 77245
 مدیریت جهادی در هلال احمر برای فعالیت های اجتماعی محور

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، سید علی منیری با بیان این که جمعیت هلال احمر خدمات گسترده‌ای برای نظام جمهوری اسلامی داشته است، افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر با عشق و ایثار و از خود گذشتگی در مواقع ضروری و بحران آمادگی خود را اعلام کردند و خدمات انسان دوستانه این نهاد مقدس همواره در کاهش حوادث و پیشگیری موثر بوده است.
دکتر منیری با اشاره به اهداف تشکیل جمعیت هلال احمر در ایران و افزود: «جمعیت هلال احمر در راستای تسکین آلام بشری و رسیدن به اهداف والای این سازمان مردم نهاد ، همواره در تلاش است. و یکی از حوزه های مهم این فعالیت ها ، مرتبط با مسایل اجتماعی است»

وی توجه به قشر محروم و کم برخوردار استان خراسان رضوی را به عنوان یک اولویت حوزه اجتماعی مطرح کرد و افزود:

شهر مشهد مقدس و حاشیه این شهر که جمعیت بسیار بالایی دارد و به تبع مسایل اجتماعی آن نیز بسیار است و این موضوع تلاش و توان بالاتری برای اجرا نیاز دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این دیدار بر ظرفیت ها و گستردگی خدمات هلال احمر در حوزه های اجتماعی و حمایتی در تمام ایام سال تاکید داشتند و گفتند : جمعیت هلال احمر و بهزیستی از منظر جامعه هدف و خدمترسانی تلفیق اجتماعی زیادی دارند ، در حوزه های کودکان کار ، معتادین متهاجر ، گروه های محب ، کودکان بی سرپرست ، اورژانس اجتماعی و مشارکت های مردمی ، دو دستگاه می توانند فعالیت های مشترکی را تعریف نمایند.

دکتر فیروزی ، مدیرکل بهزیستی نیز در این دیدار با اشاره به برنامه های اجرا شده در سال های گذشته ، بر آمادگی هرچه بیشتر دو دستگاه در اجرای برنامه های مشترک تاکید فرمودند.

فیروزی با بیان این موضوع که هلال احمر در حوادث و بحران های کشور  ، نقش بسیار مهمی دارد ؛ گفت : سرعت امدادرسانی به مددجویان بهزیستی که توان یاب می باشند اهمیت بسیار بالایی دارد ، تیم های محب بهزیستی می توانند با اجرای کار های مشترک در زمان بحران همراه تیم های سحر جمعیت هلال احمر باشند.

وی افزودند : همکاری و تعامل مشترک دو دستگاه در خدمت به خانواده های کم برخوردار ، حمایت های درمانی جمعیت هلال احمر و افزایش برگزاری برنامه های مشترک از اولیت های کمیته بهزیستی می باشد.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی