امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۱۲ تير ساعت ۹:۲ کد مطلب: 77246
 دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان رضوی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان

به گزارش روابط عمومی هلال احمر ؛ دکتر سید علی منیری ، مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان رضوی  با حجت الاسلام مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، دیدار و گفتگو کرد.

دراین دیدارکه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه و دستیار و مشاور امورایثارگران استان نیز حضور داشتند،
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تبریک اعیاد ماه ذی الحجه ؛ به بخشی از ماموریت های خطیر جمعیت هلال احمر استان و برنامه های امدادی - فرهنگی در گستره ی پهناور و حادثه خیز استان اشاره کرده و بر ضرورت الگوسازی از شخصیت بی بدیل شهیدان برای نسل حاضر بویژه امدادگران و جوانان تاکید کرد .

در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ارزشمند و اقدامات شایسته جمعیت هلال احمر در جهت ترویج و توسعه فرهنگ  ایثار و شهادت در سال گذشته و همکاری و تعامل بسیار سازنده  با مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، خواستار تقویت و توسعه روابط فی ما بین شد .

حجت الاسلام مهدی حسن زاده نامقی گفت : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از حیث تعداد جامعه ایثارگری زیر پوشش ؛ رتبه ی نخست کشور را داراست. مدیرکل بنیاد شهید افزود ، هرچند خراسان رضوی از نظر تعداد شهدا پس از تهران و اصفهان جایگاه سوم را دارد اما از حیث تعداد جامعه ایثارگری زیرپوشش شامل خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران رتبه نخست کشور را داراست ؛ لذا خدمتگزاری در این اداره کل بسیار پرافتخار و البته با اهمیت است

در پایان این دیدار صمیمانه ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به رسم یاد بود و تجلیل از خدمات و تلاشهای ارزنده جمعیت هلال احمر هدیه ای معنوی شامل مجموعه ایثارنامه 72 تن از شهدای شاخص استان را به  دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمرخراسان رضوی اهداء نمود .

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی