امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ شنبه ۱۶ تير ساعت ۱۱:۳۵ کد مطلب: 77261
 کسب مقام دوم کشوری المپیاد دادرس توسط دانش‌آموزان دختر خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی دکتر سید علی منیری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: تیم «دادرس» شهرستان نیشابور توانست در دوازدهمین المپیاد کشوری که در اردوگاه مهر برگزار شد رتبه دوم این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کند.

منیری افزود: تیم دانش آموزی «دادرس» جمعیت هلال احمر نیشابور که به نمایندگی از استان خراسان رضوی در دوازدهمین المپیاد کشور شرکت کرده بود توانست رتبه دوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کند.

وی بیان کرد: رقابت‌های کشوری «دادرس» در هشت آیتم شامل پناهگیری و خروج اضطراری، ارزیابی کنترل علائم حیاتی، پانسمان و آتل بندی،cpr احیای قلبی ریوی، چادرزنی، حمل مصدوم، آزمون کتبی و اطفاءحریق برگزار شد.

ایشان افزود: دختران خراسان رضوی با کسب مقام اول آیتم دو امدادی، مقام دوم آیتم پازل بافتیط ، مقام دوم آیتم صفحه داغ ، مقام اول آزمون الکترونیک ، مقام سوم آیتم حمل ، مقام سوم آیتم اطفای حریق توانست بر سکوی دوم دوازدهمین دوره مسابقات دادرس کشور بایستد.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستند و طرح «دادرس» علاوه بر ارتقای سطح علمی دانش آموزان آنان را با فضای اجتماعی آشنا کرده و ضمن اثرگذاری در کاهش آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان را برای روزهای سخت آماده می کند.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی