امروز: ۱۳۹۷/۸/۲۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

فراگیری مهارتهای امدادی توسط 20 هزار دانش آموز خراسان رضوی
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از آغاز هفتمین دوره طرح ملی دادرس در این استان با مشارکت و حضور بیش از 20 هزار دانش آموز خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۲ ساعت ۸:۲۲

6مصدوم در حادثه برخورد کامیون با خودروی تیبا
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:امدادگران هلال احمر به شش مصدوم حادثه برخورد کامیون با خودروی تیبا امدادرسانی کردند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۱ ساعت ۹:۴۱

12مصدوم ویک فوتی در حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امداد رسانی به دوازده مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران به مشهد خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۰ ساعت ۸:۵۳

پیام تقدیر مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از خادمان زائران پیاده رضوی در طرح همسفران خورشید ۵
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پیامی از خادمان زائران پیاده رضوی در طرح همسفران خورشید ۵ دهه اخر صفر امسال تقدیر کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۹ ساعت ۱۳:۰

مراجعه بیش از ١١٢ هزار زائر پیاده رضوی به پایگاه‌های امدادی هلال احمر در طرح همسفران خورشید ۵ / زائران پیاده رضوی بدون حادثه به مقصد رسیدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از مراجعه بیش از ۱۱۲ هزار زائر پیاده رضوی در ایام شهادت ثامن الحجج(ع) در دهه آخر صفر به پایگاههای امدادی هلال احمر در محورهای مواصلاتی مشهد مقدس در طرح همسفران خورشید 5 خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۹ ساعت ۱۰:۳۸

تصادف پراید با کامیون در نیشابور چهار مصدوم داشت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: عصر امروز تصادف یک خودرو پراید با یک دستگاه کامیون در جاده مشهد - نیشابور چهار تن را مصدوم کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۹ ساعت ۸:۴۰

گزارش تصویری/خدمت رسانی جمعیت هلال احمر به زائرین پیاده حرم مطهر رضوی (2)
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۶ ساعت ۲۱:۰

گزارش تصویری/خدمت رسانی جمعیت هلال احمر به زائرین پیاده حرم مطهر رضوی (1)
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۶ ساعت ۸:۵۲

گزارش تصویری/ بازدید رئیس سازمان امداد و نجات کشور از روند خدمت رسانی تیم های امدادی هلال احمر به زائرین پیاده حرم مطهررضوی
گزارش تصویری/ بازدید رئیس سازمان امداد و نجات کشور از روند خدمت رسانی تیم های امدادی هلال احمر به زائرین پیاده حرم مطهررضوی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۵ ساعت ۲۰:۰

خدمت رسانی مناسب به زائران رضوی به شکرانه مجاورت با امام رئوف
استاندار خراسان رضوی در بازدید از پایگاههای امدادی هلال احمر خدمت رسانی به زائران دهه اخر صفر را مناسب ارزیابی کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۵ ساعت ۱۳:۵۸