امروز: ۱۳۹۸/۱۱/۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

جمع‌آوری ۳۰۰ میلیون تومان برای مردم سیل‌زده سیستان‌وبلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال‎احمر خراسان رضوی گفت: میزان کمک‌های نقدی مردم خراسان رضوی به سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان از طریق ۱۲۱ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی هلال‌احمر در استان به رقم ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۷ ساعت ۱۴:۹

واژگونی خودرو ال 90 در محور شاهرود به داورزن 5 مصدوم بر جای گذاشت.
روابط عمومی جمعیت هلال احمرداورزن ازمصدومیت 5 نفردرحادثه واژگونی خودرو ال 90 در کیلومتر 90 محور شاهرود به داورزن خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۷ ساعت ۱۱:۵۴

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جمعیت هلال احمر
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:در راستای توسعه همکاری بین بخشی برای مبارزه با مواد مخدر تفاهمنامه همکاری مشترک میان دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر وجمعیت هلال احمر استان منعقد گردید.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۷ ساعت ۹:۱۲

حکمت سیلاب در سیستان تا بلوچستان
بارها شنیده‌ایم که کار خدا بی‌حکمت نیست! اما باورمان نمی‌شود که سیلاب خانمان برانداز هم می‌تواند حکمت داشته و همراه با رنج و نقمت دارای گنج و نعمت هم باشد اما بود و دیدیم!
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۶ ساعت ۲۰:۱۳

ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان از مشهد
معاون مدیرعامل و رییس هلال احمر مشهد از ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی به ارزش 3میلیاردو21میلیون و818هزارو400 ریال از مشهد مقدس به مقصد ایرانشهر سیستان و بلوچستان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۵ ساعت ۱۲:۱۲

مونوکسید کربن ۵ نفر را مسموم کرد/ انتقال ۲ نفر به بیمارستان جغتای
اعضای ۵ نفره یک خانواده با گاز مونوکسید کربن ۵ مسموم و ۲ نفر آنها راهی بیمارستان شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۵ ساعت ۱۲:۹

تقدیر بخشدار تلنگ قصر قند از خدمات هلال احمر خراسان رضوی در سیستان و بلوچستان
بخشدار تلنگ قصر قند با پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی به روستاهای این بخش تقدیر کرد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۵ ساعت ۱۱:۳۸

اهدای هزینه ترحیم بانوی تایبادی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
هزینه ترحیم بانوی تایبادی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اهدای شد .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳ ساعت ۸:۳۱

گزارش تصویری عملکرد هلال احمر استان خراسان رضوی در سیل سیستان و بلوچستان
گزارش تصویری عملکرد هلال احمر استان خراسان رضوی در سیل سیستان و بلوچستان به روایت تصویر از 26 دی ماه تا دوم بهمن ماه 98
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲ ساعت ۹:۴۴

واژگونی یک دستگاه کامیونت در محور کاشمر به شادمهر یک مصدوم بر جای گذاشت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر از واژگونی یک دستگاه کامیونت نیسان و مصدومیت یک نفر بر اثر این حادثه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲ ساعت ۸:۳۹