امروز: ۱۳۹۷/۳/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

خطرات جاده ای بیخ گوش خراسانی‌ها
طی دوماه و اندی که از سال 97 گذشته ،بیش از 318مورد حادثه در استان خراسان رضوی در حوزه فعالیت جمعیت هلال احمر اتفاق افتاده است که بیشتر این حوادث به دنبال بارش‌های پراکنده و رگباری آخر اردیبهشت ماه بود که تقریبا تمام استان خراسان رضوی را دربرگرفت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۶ ساعت ۹:۳

امدادرسانی به راننده محبوس در تریلی
رئیس هلال احمر تربت جام از انجام عملیات رهاسازی ونجات جان راننده گرفتار در تریلی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۶ ساعت ۸:۳۳

برگزاری فینال مسابقات فوتسال یادواره نجاتگر فقید سید علی حسینی
فینال و رده بندی مسابقات فوتسال یادواره نجاتگر فقید سیدعلی حسینی بین تیم های برتر شب گذشته در سالن ورزشی پایگاه امداد ونجات هلال احمر استان برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۵ ساعت ۱۰:۲۹

صبح پر حادثه امدادگران هلال احمر خراسان رضوی
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی صبح امروز به مصدومین دو حادثه واژگونی خودرو در محورهای چناران به قوچان وتربت حیدریه به مشهد خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۵ ساعت ۸:۵۹

انجام امداد هوایی در پی سقوط دختر جوان در ارتفاعات کدکن
امداد هوایی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، امدادرسانی و خدمات اورژانسی به کوهنورد خانم 21 ساله ارایه داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۵ ساعت ۸:۳۳

برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ساختمان صلح
مراسم بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهرظهر امروز با حضور محمود رعیت نژاد از راویان دفاع مقدس وجمعی از پرسنل هلال احمر خراسان رضوی در محل نمازخانه ساختمان صلح هلال احمر برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲ ساعت ۱۴:۳۲

امدادرسانی به دو مصدوم حادثه واژگونی کامیون
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به دو مصدوم حادثه واژگونی کامیون در محور شاهرود به سبزوار خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۲ ساعت ۱۳:۴۹

امدادگران خراسان رضوی به دنا اعزام شدند
معاون امداد و نجات جمعیت هلال ‌احمر خراسان رضوی گفت: 6 امدادگر این استان به ‌منظور پیدا کردن باقیمانده اجساد حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج عازم ارتفاعات دنا شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱ ساعت ۸:۱۹

آغاز طرح ملی "همای رحمت" با برپایی سفره های مهربانی درمیان اقشار کم برخوردار
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی از اجرای طرح ملی "همای رحمت" در راستای توزیع سبدهای غذایی و بر پایی سفره های مهربانی در میان نیازمندان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ساعت ۱۴:۱۶

امدادرسانی به چهار مصدوم حادثه واژگونی پراید
رئیس هلال احمر قوچان از امدادرسانی به چهار مصدوم حادثه واژگونی پراید در محور قوچان به فاروج خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ساعت ۱۱:۴