امروز: ۱۳۹۶/۲/۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

سامانه و لینک های ستادی
دو مصدوم در برخورد پراید با کامیون
رئیس هلال احمر مشهد گفت:صبح امروز در اثر برخورد کامیون با خودروی پراید دو سرنشین پراید دچار مصدومیت شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۹ ساعت ۱۳:۴۲

10 مجروح و یک جانباخته در دو حادثه رانندگی در خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در پی وقوع دو حادثه رانندگی جداگانه دیشب در جاده های این استان 10 نفر مجروح شدن و یک نفر در صحنه جان باخت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۹ ساعت ۸:۱۴

مدافعه گری رئیس جمعیت هلال احمر از مردم دربرابرتلفات جاده ای بالا
رئیس جمعیت هلال احمر آمارروزانه 40 کشته درحوادث رانندگی کشور را نگران کننده دانست.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۷ ساعت ۹:۷

سالن هلال‌احمر میزبان هنرنمایی گروه نمایش معلولان جسمی - حرکتی باران
گروه هنری نمایشی معلولان جسمی حرکتی باران این روزها از ساعت20 در سالن هلال‌احمر مشهد واقع در میدان ده دی اجرا دارد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۷ ساعت ۸:۴۹

حادثه جاده ای برخورد پراید با پراید چهار مصدوم به دنبال داشت
رئیس هلال احمر درگز گفت:صبح امروز در حادثه برخورد دودستگاه پراید بایکدیگر در گردنه تیوان درگز چهار نفر مصدوم شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۶ ساعت ۱۳:۴۰

مصدومیت راکب موتور سیکلت در برخورد با پیکان وانت
رئیس هلال احمر خواف گفت:صبح امروز براثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با پیکان وانت در کیلومتر 20 خواف به قاین یک جوان 23 ساله دچار مصدومیت شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۶ ساعت ۱۱:۱۹

افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس با اجرای طرح دادرس
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:5446دانش آموز در غالب 500 کانون دانش آموزی هلال احمر با اجرای طرح دادرس از آموزشهای امدادی بهره مند شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲ ساعت ۱۶:۱۷

8مصدوم در برخورد چهار دستگاه خودرو با یکدیگر
رئیس هلال احمر چناران گفت: برخورد سه دستگاه پراید ویک خودرو پژو405 در محور چناران به مشهد 8مصدوم به دنبال داشت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۲ ساعت ۸:۴۷

دبیرکل هلال‌احمر: :
دولت توان هلال را افزایش داد
١٠هزار نیروی امدادونجات در هلال ساماندهی شده‌اند آموزش و آگاهی لازم امتیاز مثبتی درجهت ارایه بهترین اقدام در زمان وقوع حوادث و بلایاست
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ساعت ۱۰:۳۳

گزارش تصویری/همایش تجلیل از امدادگران و نجاتگران سیل زدگان جنوب استان و زلزله زدگان استان خراسان رضوی با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور(4)
گزارش تصویری/همایش تجلیل از امدادگران و نجاتگران سیل زدگان جنوب استان و زلزله زدگان استان خراسان رضوی با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور(4)
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ساعت ۱۰:۳۱