امروز: ۱۳۹۷/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

یک مصدوم ویک فوتی در برخورد تریلی با نیسان
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به مصدومین حادثه برخورد تریلی با نیسان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲ ساعت ۹:۷

ارائه آموزش های امدادی به یک میلیون دانش آموز در 6 سال گذشته
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به تشکیل کانون‌های دانش آموزی از 70 سال پیش در جمعیت هلال احمر، افزود: با اجرای طرح دادرس در مدارس طی 6 سال گذشته، یک میلیون دانش آموز، آموزش‌های پایه برای تعامل و پیشگیری از مخاطرات را فراگرفته اند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲ ساعت ۹:۵

گزارش تصویری/حضور مدیرعامل هلال احمرخراسان رضوی درآئین بازگشایی مدارس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت ۲۰:۰

حضور مدیرعامل هلال احمرخراسان رضوی درآئین بازگشایی مدارس
آیئن بازگشایی مدارس صبح امروز با حضور استاندار ،مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی و جمعی از مدیران کل استان ونیز تیم دادرس جوانان هلال احمر مشهد در محل دبیرستان هدی این شهر برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت ۱۲:۱۳

پايان كار كميته‌هاي استاني اعطا و ارتقا درجه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: كميته هاي استاني اعطا و ارتقا درجه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در سال جاری كه از تيرماه در تمامی استان های کشور، تشکیل شده بود، به کار خود پایان داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت ۹:۵۹

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصفر پیوندی در این پیام آورده است: نام بزرگ امدادگران جمعیت هلال احمر در قلب تاریخ جنگ جای دارد و نقطه عطفی برای همه ماست تا با مرور چند باره آن دوران به درک درستی از واژه ایثار برسیم.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت ۹:۵۵

برخورد تریلی با پراید چهار نفر را مصدوم کرد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: برخورد یک دستگاه تریلی با خودرو سواری پراید در جاده تربت حیدریه به زاوه چهار نفر را مصدوم کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت ۹:۴۹

نجات 2 کوهنورد گمشده در ارتفاعات روستای شفیع
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از انجام عملیات جستجو ونجات در ارتفاعات روستای شفیع قوچان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۳۱ ساعت ۹:۵۵

سرماخوردگی بیماری شایع حجاج خراسان رضوی بود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: سرماخوردگی قابل کنترل شایعترین بیماری در بین حجاج این استان در سفر حج تمتع امسال بود.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ساعت ۱۳:۳۱

امضای تفاهم نامه همکاری میان هلال احمر و ستاد کل نیروهای مسلح
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان این جمعیت و ستاد کل نیروهای مسلح با هدف اجرای طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، از ارائه آموزش امداد و کمک های اولیه به سالانه 500 تا 600 هزار مشمول خدمت سربازی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ساعت ۹:۵۵