امروز: ۱۳۹۸/۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت

منوی معاونت
سامانه امدادی ۱۱۲

سایت های مفید امداد و نجات

سایت رهبری

سایت جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری ایرنا

روزنامه جام جم(حوادث)

روزنامه خراسان

اخبار ورزشی

اخبار ایران و جهان

بار گزاری خاطرات امدادی
نظرسنجی
نظر شما در رابطه با اجرای طرح نوروزی97 چیست؟  
 نمايش نتايج
بنر
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. 
معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد 

گزارش
ارسال ۲۷۰۰ دستگاه چادر اسکان اضطراری و بسته غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال ۲۷۰۰ چادر امدادی اسکان اضطراری و بسته یک‌ماهه غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۳

3 حادثه جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های خراسان رضوی 20 مصدوم بر جای گذاشت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت 20 نفر در 3 حادثه جاده‌ای در استان خبر داد و گفت: با همکاری هلال احمر و اورژانس 115 امدادرسانی به مصدومان این حوادث صورت پذیرفت.
۱۳۹۸/۱/۳

وقوع 5 حادثه جاده‌ای طی 24 ساعت گذشته در محورهای خراسان رضوی/ امدادرسانی به 26 مصدوم توسط امدادگران هلال احمر
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به وقوع 5 حادثه جاده‌ای و 2 حادثه امدادی طی 24 ساعت گذشته در استان، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر به 26 مصدوم حوادث جاده‌ای در محورهای خراسان رضوی امدادرسانی کردند.
۱۳۹۸/۱/۱

کاهش 62 درصدی مصدومان حوادث در طرح امداد ونجات نوروزی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از ابتدای طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکنون 27 تن مصدوم شدند که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته کاهش 62 درصدی داشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹

۲۵۰خودروی گرفتار در برف وکولاک در محور درگز به قوچان امدادرسانی شدند
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به تعداد ۲۵۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک محور درگز به قوچان خبر داد
۱۳۹۷/۱۲/۲۸

امداد رسانی به 28حادثه‌دیده سیل وآبگرفتگی تربت حیدریه
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امداد رسانی به 28 حادثه‌دیده سیل و آبگرفتگی روستای مورشک تربت حیدریه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷

امدادرسانی به 8 مصدوم در دو حادثه واژگونی پراید
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به هشت مصدوم دو حادثه واژگونی پراید در محورهای قوچان به فاروج وسبزوار به بردسکن خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶

آغاز طرح نوروزی هلال احمر در خراسان رضوی از امروز
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آغاز طرح نوروزی هلال احمر در خراسان رضوی از امروز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

طرح ملی خدمات نوروزی از سوی هلال احمر خراسان رضوی اجرا می شود
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از اجرای طرح هلال بهشت نوروز98 در خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

امدادرسانی به 6 مصدوم در دو حادثه واژگونی خودرو
مسئول مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت: در شب گذشته به شش مصدوم 2 حادثه واژگونی خودرو در محورهای منتهی به مشهد مقدس امدادرسانی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
گالری تصاویر
سایت های مفید
 
 
 

اطلاعیه ها
نمایش فیلم
اوقات شرعی

لینک های استان