امروز: ۱۳۹۷/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت

منوی معاونت
سامانه امدادی ۱۱۲

سایت های مفید امداد و نجات

سایت رهبری

سایت جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری ایرنا

روزنامه جام جم(حوادث)

روزنامه خراسان

اخبار ورزشی

اخبار ایران و جهان

بار گزاری خاطرات امدادی
نظرسنجی
نظر شما در رابطه با اجرای طرح نوروزی97 چیست؟  
 نمايش نتايج
بنر
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. 
معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد 

گزارش
رهاسازی 2کودک از استخر کشاورزی روستای قندشتن تربت حیدریه
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از غرق شدن دو کودک هشت ساله در استخرکشاورزی روستای قندشتن این شهرستان خبرداد.
۱۳۹۷/۷/۲۱

امدادرسانی به مصدوم حادثه واژگونی کامیون
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه کامیون در محور سبزوار به نیشابور یک تن جان خودرا ازدست داد ویک نفر هم مصدوم شد.
۱۳۹۷/۷/۱۷

امدادرسانی به 6 مصدوم برخورد پراید با پژو 206
رئیس اداره عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به شش مصدوم حادثه برخورد پراید با پژو 206 در محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۴

امدادرسانی به 3مصدوم حادثه برخورد پراید با پراید
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 3 مصدوم حادثه برخورد دو خودروی پراید با یکدیگر در محور تایباد به تربت جام خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۴

امدادرسانی به 6 حادثه دیده در دو واژگونی خودرو
رئیس اداره عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به دوحادثه واژگونی خودرو در محورهای تربت جام به فریمان وسبزوار به شاهرود خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۴

امدادرسانی به 7مصدوم واژگونی پراید
رئیس اداره عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت:به هفت مصدوم واژگونی خودروی پراید در محور دولت آباد به تربت حیدریه امدادرسانی شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱

با تلاش امدادگران هلال احمرخواف4مقنی گرفتار در قنات نجات یافتند
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 4فرد گرفتار در قنات روستای برآباد خواف خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۹

حوادث امداد رسانی شده در خراسان رضوی 11 درصد کاهش یافت
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: حوادث امداد رسانی شده توسط امدادگران هلال احمر این استان در اجرای طرح امداد و نجات تابستانه نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 11 درصد کاهش داشت.
۱۳۹۷/۷/۴

آغاز دومین دوره انتخابات باشگاههای امدادگران استانی از صبح فردا
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:دومین دوره از انتخابات باشگاههای استانی امدادگران ونجاتگران از صبح فردا 4مهرماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۳

امدادرسانی به 9 حادثه دیده در دو تصادف جاده ای
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 9نفر در دو حادثه جاده ای امروز در محورهای مشهد به نیشابور وسبزوار به شاهرود خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲
گالری تصاویر
سایت های مفید
 
 
 

اطلاعیه ها
نمایش فیلم
اوقات شرعی

لینک های استان