تاريخ: ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت ۱۳:۳۶ کد مطلب: 3662
 درنشست مطبوعاتی دکتر احمدی با اصحاب رسانه:
درنشست مطبوعاتی دکتر احمدی با اصحاب رسانه:
دکتر احمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به همراه معاونان و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه  در نشستی مطبوعاتی به بیان برنامه های گرامیداشت هفته هلال احمر پرداخت.
به گزارش روابط عمومی ؛در این نشست دکتر احمدی با اشاره به اینکه هفته هلال احمر با شعار"انسان مهربان؛دنیای آرام "واز18لغایت24 اردیبهشت ماه برگزار می شود؛گفت:دراین هفته برنامه های آموزش همگانی؛عمومی وتخصصی برای کلیه نیروها برگزار می شودوتوزیع بروشور و پمفلت های آموزشی نیز در دستور کار قراردارد.
وی تصریح کرد:حضور در مراسم نماز جمعه؛تقدیروپاسداشت زحمات اعضای جوانان؛داوطلبان؛امدادگران ونجاتگران وکارکنان وتقدیر از اعضای نمونه و منتخبین طرح های ملی امدادونجات نورز94 و طرح ملی راهنمایی مسافرین نوروزی 94 و همچنین ایجاد کاروان های سلامت از دیگر برنامه های هفته هلال است.
افتتاح و راه اندازی 2 نمایندگی هلال احمر در شهرستان های چناران و مه ولات، مانورهای امدادی، مراسم اعطای درجه به امدادگران، همایش دوچرخه سواری و تجدید دیدار با خانواده شهدای امدادگر و ایثارگر و حضور در گلزار شهدا از جمله برنامه های این هفته خواهد بود.
در این نشست اسماعیل شاه بیگی معاون جوانان هلال احمر استان نیز گفت: آموزش های سه ساعته برای یک هزار نفر از اعضای جوان 16 تا 29 ساله، جشنواره تئاتر و سرود برای رده سنی 5 تا 7 سال با شرکت 115 گروه ، اجرای المپیاد طرح ملی دادرس در 600 مدرسه و با شرکت 6 هزار دانش آموز، افتاح 14 کانون روستایی، دانشجویی، طلاب و جوانان در شهرستان ها و همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد از جمله برنامه های امور جوانان د رهفته هلال احمر است.
اسماعیل بهمن آبادی معاون امدادونجات هلال احمر خراسان رضوی نیز به تشریح عملکرد طرح امدادونجات نوروز94 پرداخت و گفت: این طرح در 25 پایگاه ثابت و 20 پایگاه موقت و یک پایگاه امدادهوایی ویک پایگاه امدادونجات کوهستان اجرا شد و در مقایسه با سال گذشته در بخش تعداد حوادث با 35/42 درصد، در حوزه نیروها با 94/5 درصد و در حوزه ناوگان و تجهیزات 19/33 درصد رشد روبرو بوده ایم.
بیشترین حوادث جاده ای نیز به ترتیب در شهرهای مشهد، سبزوار، تربت حیدریه و رشتخوار روی داده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی