تاريخ: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۱۱:۴۹ کد مطلب: 3839
در سومین روز گرامیداشت هفته هلال احمر::
 برگزاری همایش هلال مهربانی و تجلیل از فعالان و برگزیدگان هلال احمر خراسان رضوی

در سومین روز گرامیداشت هفته هلال احمر:

برگزاری همایش هلال مهربانی و تجلیل از فعالان و برگزیدگان هلال احمر خراسان رضوی

در سومین روز از گرامیداشت هفته جمعیت هلال احمر طی مراسمی با عنوان" همایش هلال مهربانی" از فعالان و برگزیدگان حوزه های امدادونجات، داوطلبان و جوانان هلال احمر خراسان رضوی تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان  در این مراسم که روز یکشنبه 20 اردیبهشت ماه در مشهد و با حضور خانواده بزرگ هلال احمر استان برگزار شد، دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی طی سخنانی گفت: طرح ها ی امدادونجات نوروزی، راهنمایی مسافرین نورزی و طرح همسفران خورشید به همت همه عزیزان داوطلب جوانان و امدادگران و نجاتگران با موفقیت اجرا شده است و این موفقیت را مرهون تحمل سختی ها توسط خانواده این عزیزان هستیم و امروز تلاش شما در عرصه ی خدمات همواره مرضی حضرت حق می باشد.

وی با اشاره به حملات دو منشانه رژیم آل سعود به کشور یمن و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ارسال کمک های انسان دوستانه به مردم یمن گفت: کالاهای و کمک های انسانی مردم ایران در قالب نخستین محموله عازم کشور یمن است و افتخار مسئولیت این محموله به عهده من به عنوان یک امدادگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی سپرده شده و امیدواریم که تیم عملیاتی ما اعم از فعالان حقوق بشر از کشورهای مختلف، بتوانیم این کمک ها را به دست مردم یمن برسانیم تا فتح بابی برای سایر کشورها باشد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقهی در هلال احمر استان نیز گفت: امروز شما در نهادی خدمت می کنید که ماموریت های اصلی آن بشردوستی، عاطفه، احساس و خدت رسانی است و چه زیباست که شما عمر و جوانی خود راوقف مردم و کسب رضایت خداوند می کنید.

وی با اشاره به نقش خانواده ها در پشتیبانی ازی نیروهای هلال احمر و همچنین تبریک انتصاب دکتر احمدی به عنوان فرمانده کشتی نجات یمن گفت: هلال احمر خرسان رضو ی همواره جزء نهادهای برتر و الگو بوده و هست. در این همایش حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی با اشاره به نقش نیروهای هلال احمر در خدمت رسانی به مردم گفت: جمعیت هلال احمر نهادی است که در بین جوامع بشری از جلوه انسانی برخوردار است چرا که با جنگ مخالف است و با قهر طبیعت مقابله می کند و اصل آن بر مهر و دوستی استوار است و اسلام هم همین است و اسلام با جنگ، خونریزی، بی مهری و بی تفاوتی مخالف است وامروز مسیر شما در هلال احمر مسیر اسلامیت و انسانیت است.

شایان ذکر است در این همایش که با برنامه های شاد و متنوع همراه بود از فعالان و برترین های امدادونجات، جوانا و داوطلبان با اهدای لوح تقدیر و جوایز ، تجلیل به عمل آمد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی