امروز: ۱۳۹۹/۵/۱۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۱:۲۶ کد مطلب: 38670
 طلب حلالیت نجات از همکاران هلال احمر خراسان رضوی
مدیر عامل هلال احمر خراسان شمالی که سالها به عنوان قائم مقام  در هلال احمر خراسان رضوی عهده دار مسولیت بود در پیام تشکری از همکارانش طلب حلالیت کرد.
محسن نجات در این پیام با اشاره به اینکه در فرصتی مناسب و به صورت رسمی از تلاشگران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی وداع خواهد کرد خواستار رهنمود و دعای خیر همکاران برای ادای امانت خدمت در جایگاه جدید شد.
مدیرعامل هلال احمر خراسان شمالی افزود: شکوه همراهی و همدلی با تک تک همکاران ساعی و اعضای جوان، امدادگر و داوطلبان نیک اندیش جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همواره همراه و قرین خاطرم خواهد بود و بابت الطاف بیدریغ خانواده مهربان جمعیت در این استان از همه سپاسگزارم و شاکر خداوند متعال هستم که چنین تجربه شیرینی را روزی ام نمود و اینک توفیق خدمت در استانی دیگر را می یابم.
نجات، همچنین خراسان شمالی را سرشار از ظرفیت های ارزشمند و متنوع دانست و ارتقای سطح بهره وری سازمانی با ارایه خدمات حداکثری عام المنفعه به مردم و تعالی تعاملات را از جمله اولویت های کاری در اجرای سیاست های جمعیت هلال احمر در این استان دانست.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی