امروز: ۱۳۹۹/۵/۱۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر ساعت ۱۰:۴۱ کد مطلب: 45067
 دیدارمدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی با مدیر حراست کل استان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به همراه رئیس اداره حراست وجمعی از معاونین در راستای افزایش تعاملات و ارتقا سطح آموزش و مهارتهای امدادی با مدیرحراست کل استان دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر استان در این دیدار به معرفی بخشهای مختلف جمعیت هلال احمر و خدماتی که در این نهاد عام المنفعه ارائه می شود پرداخت واز کمکهای استاندار اسبق در حوادث سال گذشته (زلزله فریمان، تربت جام و..)تقدیر نمود.
همچنین مهندس حسین عامری مدیر حراست کل استان با تاکید بر تقویت ارتباطات وتعاملات نسبت به گذشته،گفت:با توجه به شرایط اقلیمی و تنوع حوادث وهمچنین مضجع شریف امام علی بن موسی الرضا (ع) وظیفه جمعیت هلال احمر در امر فراگیر نمودن آموزش مهارتهای امدادی بسیار مهم است وباید با جدیت هرچه تمام تر دنبال شود.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه آسیبها وبلایای طبیعی گفت:باید اطلاع رسانی کافی را در باب آموزشهای امدادی برای مواجهه با حوادث وبلایا داشته باشیم و نیازاست در شرایط عادی کمیته ای تحت عنوان کمیته آموزش با همکاری جمعیت هلال احمر و حراست کل استان برای آموزش مباحث امدادی به پرسنل حراست خراسان رضوی، شکل گیرید.
عامری در پایان از زحمات هلال احمر خراسان رضوی در ارائه خدمات به زائران پیاده رضوی در دهه آخر صفر وهمچنین زائران افغانی در ایام اربعین حسینی که از مرز تایباد وارد کشور شدند ،تقدیر وتشکر نمود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی