امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند ساعت ۱۳:۱۱ کد مطلب: 46037
 برگزاری سومین نشست منطقه‌ای حراست‌های هلال احمر کشور در مشهد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی را ابزار موثر حراست از منافع نظام اسلامی و مردم در همه نهادها و به‌خصوص جمعیت هلال احمر دانست و خواستار روزآمدی و تسلط بر این ابزارها و بهرمندی مفید از فن‌آوریها در این راستا شد.
دکتر سید مجتبی احمدی امروز در آیین افتتاحیه سومین نشست منطقه‌ای حراست‌های جمعیت هلال احمر در مشهد، اظهار کرد: اقدامات حراستی می‌بایست همواره پیشگیرانه و مشفقانه باشد و رسیدن به این امر می‌طلبد تا پایش و رصد اقدامات و عواقب تصمیمات مدیران پیش از وقوع انحراف از اهداف و تخلف و جرم در سازمان صورت پذیرد.
وی افزود: اقدامات حفاظتی و امنیت در جمعیت هلال احمر می‌بایست در راستای اهداف نظام اسلامی و منطبق با اهداف و ماموریت‌های سازمانی جمعیت باشد.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی انجام وظیفه در هلال احمر را خطیرتر از سایر نهادها خواند و تشریح کرد: بروز حوادث و سوانح کار در سازمان بسیار سخت‌تر کرده و اقدام به‌هنگام در بحران‌ها مستلزم نگرش پیشگیرانه و حتی پیش‌بینی آینده و رو به جلو بودن است.
گفتنی است سومین نشست منطقه‌ای حراست با حضور نمایندگانی از جمعیت هلال احمر ۱۱ استان شرق کشور از سوم تا ششم اسفند امسال به میزبانی خراسان رضوی و در مشهد دایر است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی