امروز: ۱۳۹۸/۲/۲۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۱:۲۳ کد مطلب: 46232
 برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر شهرستان گناباد

رئیس جمعیت هلال احمرگناباد از برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی اعضا پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر شهرستان  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گناباد ؛  نرگس افرادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد اظهار داشت : یکی از طرح ها و برنامه های سازمان جوانان که در ابتدای هر سال با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و مهرورزی در بین جوانان ، کمک به سفری ایمن با تامین امنیت روانی، آسایش و آرامش مسافرین به اجراء درمی آید طرح ملی “ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی” می باشد.

افرادی گفت : جلسه هم اندیشی و اموزشی و توجیهی با حضور کارشناس امور جوانان و اعضا شرکت کننده در طرح و سرتیم های نوروزی برگزار  تا ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال۹6، جمع بندی نهایی صورت گرفته و با بررسی و ثبت آن در طرح امسال، نقاط ضعف کاهش یابد.

وی بیان کرد : اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد در این جلسه آموزشی شرکت کرده و با وظایف عمومی و اختصاصی طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ، نقشه خوانی ، نحوه خاموش کردن آتش و ... آشنا شدند.

گفتنی است، طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از۲7 اسفند ماه سال جاری تا 16 فروردین ماه سال ۹8 همزمان با سراسر کشور، توسط جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد اجرایی می شود.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی