امروز: ۱۳۹۹/۷/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور ساعت ۸:۵۱ کد مطلب: 50064
 4حادثه رانندگی در محور قوچان به فاروج ۶ مصدوم برجای گذاشت

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از امدادرسانی عوامل پایگاه شهید بابا محمد رستمی این شعبه به 6 مصدوم در پی 4 حادثه رانندگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر قوچان ؛ سعید فکوری در جمع خبرنگاران گفت: اولین حادثه واژگونی خودرو پراید بود صبح روز گذشته در ساعت ۰۹: ۱۰ دقیقه در کیلومتر ۱۵ محور قوچان به فاروج اتفاق افتاد که دو مصدوم این حادثه توسط عوامل پایگاه به بیمارستان قوچان جهت مداوای بیشتر انتقال داده شدند.

وی ادامه داد: عوامل پایگاه در مسیر برگشت با واژگونی خودرو پیکان مواجهه شدن که خوشبختانه این حادثه مصدومین نداشت .

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان در باره جزئیات سومین حادثه گفت: این حادثه ظهر دیروز در روستای فیلاب اتفاق افتاد که خودرو پراید با دو عابر برخورد داشته و باعث مصدومیت این افراد شد که عوامل پایگاه بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه این مصدومین را نیز به بیمارستان انتقال دادند .

فکوری در پایان گفت: چهارمین حادثه، برخورد خودرو پراید و سمند در کیلومتر ۲۰ محور فاروج به قوچان بود که دیشب شب اتفاق افتاد، که این حادثه نیز دو نفر مصدوم داشت که یک نفر به صورت سرپایی مداوا شد و مصدوم دیگر برای مداوای بیشتر توسط نجاتگران پایگاه شهید بابا محمد رستمی به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) انتقال داده شدند
خبرنگار : محمد نصراللهی
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی