امروز: ۱۳۹۹/۴/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ فروردين ساعت ۱۴:۱۷ کد مطلب: 55986
 مشارکت اعضا جوانان خراسان رضوی درغربالگری وتب سنجی بیش از ۴۵۰هزار نفر

معاون امور جوانان خراسان رضوی از غربالگری وتب سنجی چهارصد و پنجاه و هشت هزارو۸۱۴ نفر با مشارکت ۹۳۶ نفر روز از اعضا جوانان خبر داد.
علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:اعضا جوانان در تمامی ایستگاههای تب سنجی و غربالگری شعب هلال احمر استان حضور دارند وتاکنون به سی و شش هزارو۹۹۹ نفر  آموزش بهداشتی مقابله با کرونا ویروس به صورت چهره به چهره صورت پذیرفته است.
معین زاده در ادامه به طرح یاران خورشید اشاره کرد و افزود:این طرح با مشارکت فعال جوانان شعبه نیشابور برای جانبازان ۷۰ درصد به بالا که توسط بنیاد شهید معرفی گردیدند در حال اجرا است و جوانان با حضور در منازل این عزیزان ضمن ضدعفونی منزل نسبت به پایش سلامت و اهداء بسته های بهداشتی به جانباران عزیز اقدام می نمایند.
وی از گندزدایی و ضدعفونی کردن شش هزارو۳۰۲ خودرو و۲۸ خیابان خبر داد وگفت: تا پایان روز دوشنبه ۴ فروردین صدو هفده هزارو۱۶۰ عدد ماسک و دوازده هزارو۲۶۱ جفت دستکش نیز توزیع شده است.
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی همچنین از تولید ماسکهای بهداشتی و توزیع آن در مناطق کم برخوردار خبر داد و اظهار داشت شانزده هزارو۴۳۱ مایع ضدعفونی در این مناطق توزیع شده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی