امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۴ ارديبهشت ساعت ۲۳:۴۶ کد مطلب: 57188
 مانور لحظه صفر در تربت جام

در سحرگاه روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه صدای تلفن پرسنل جمعیت هلال احمر تربت جام را گوش بزنگ کرد. مرکز پاسخگویی به سوانح شهرستان با اعلام وقوع حادثه سیل و آبگرفتگی نسبت به حضور نیروها در جمعیت هلال احمر فراخوان داد.

از همان لحظات اولیه مانور سرپرست شعبه تربت جام با معیار ها و شاخص های فنی خود اقدام به ارزیابی آمادگی عملیاتی پرسنل می نماید. نیروهای امدادی یک به یک در نزدیک ترین زمان ممکن به محل فرماندهی میرسند. و جهت اعزام به محل از قبل پیش بینی شده به همراه تجهیزات تخصصی امداد و نجات در حوادث سیل و آبگرفتگی عازم منطقه می شوند.

بلافاصله در زمان ورود در منطقه ضمن ارزیابی دقیق و تقسیم وظایف ، آموزش و تمرین کوتاهی توسط مسئول امداد شعبه اجرا می شود. و بعد از آن هرکدام از پرسنل در مقابل چشمان سرپرست شعبه اقدام به راه اندازی و استارت موتور پمپ های امدادی می نمایند.

این مانور تخصصی که بعنوان اولین مانور در سال جهش تولید در شهرستان تربت جام برگزار گردید با هدف افزایش توان عملیاتی جمعیت هلال احمر و جهش به سمت خدمت مطلوب به مردم شهرستان برگزار گردید.

سعید شیری سرپرست شعبه تربت جام که در پایان این عملیات با برگزاری جلسه ای نظرات و پیشنهادات همکاران را جهت برنامه ریزی و ارتقاء کیفیت مانور ها جمع آوری کرد از برگزاری مانور های تخصصی بیشتری در سال 99 خبر داد. شیری افزود : یکی از وظایف اصلی ما در جمعیت هلال احمر امداد و نجات می باشد که باید در زمان حوادث با خدمت سریع و  دقیق به مردم آسیب دیده از درد آنان بکاهیم این کار زمانی اجرایی می شود که در زمان عادی با تمرین و تکرار آموزه های امدادی تیم های عملیاتی در سطح مطلوب حفظ شود.

این عملیات لحظه صفر که به مدت 6 ساعت به طول انجامید در پایان با برگزاری جلسه نقد و بررسی و جمع آوری نظرات افراد شرکت کننده به کار خود پایان داد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی