امروز: ۱۳۹۹/۷/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ خرداد ساعت ۰:۵۲ کد مطلب: 58342
 اجرای بیش از 2000 عنوان برنامه فرهنگی در هلال احمر خراسان رضوی

دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منظور ارتقاء فرهنگ دینی کارکنان، داوطلبان‌، امدادگران و جوانان عضو این جمعیت، اقدام به برگزاری 2179 عنوان برنامه فرهنگی در استان در سال گذشته نموده است.
به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین اسدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان خراسان رضوی با بیان این که محوریت برنامه‌های برگزار شده در چهارچوب شرح وظایف سازمانی تعریف شده از حوزه نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت بوده است، گفت: این فعالیت‌ها پیش از برگزاری در سطوح مختلف، برنامه‌ریزی بحث و بازخوانی شده است تا بیشترین اثر بخشی را در میان مخاطبان ایجاد نماید.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی از جمله مهمترین محورهای تعیین شده را تبیین بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب دانست و با اشاره به ضرورت بازخوانی این بیانیه افزود: با توجه به اینکه بیانیه گام دوم افق پیش‌روی کشور را در تمام ابعاد نمایان می‌سازد، ضرورت دارد فعالان‌ عرصه فرهنگ شناخت کاملی نسبت به این موضوع داشته باشند.
فعالیت در جهت اهداف سه کارگروه امر به معروف و منکر، ستاد اقامه نماز و شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر از دیگر محورهای اقدامات و فعالیت های انجام شده به شمار می‌آید که دفتر نمایندگی ولی فقیه در خراسان رضوی نسبت به آنان اهتمام داشته است.
حجت الاسلام و المسلمین اسدی در مورد محتوای برنامه‌های فرهنگی ارائه شده نیز گفت: در محتواهای ارائه شده سعی داشته‌ایم به صورت ویژه به حل نیاز‌های امروز جامعه همچون مهارت‌ ایجاد خانواده سالم بپردازیم.
وی افزود: مبانی این برنامه‌ها برگرفته از دیدگاه های مقام معم رهبری(مدظله العالی) و رویکرد اصول تعریف‌شده جمعیت هلال احمر بوده است‌‌.
حجت الاسلام والمسلمین اسدی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر ضروری است در جهت ارتقاء خود به الگوسازی صحیح توجه نماید، افزود: این الگوسازی بایستی از منابع دینی و سیره رفتاری اهل بیت (علیه السلام) دریافت گردد.
گفتنی است در سال گذشته جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به عنوان یکی از سه دستگاه برتر ستاد اقامه نماز در استان‌ انتخاب شده است.
سلام
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی