امروز: ۱۳۹۹/۸/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۳:۳۲ کد مطلب: 59082
 قدردانی رئیس جمهوری از تجهیز انبارها و افتتاح خانه‌های هلال/ با افتتاح خانه‌های هلال همه مردم امدادگر می‌شوند
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه همه باید آماده باشند افزود: اگر این خانه ها آموزش های ابتدایی و کمک های اولیه را به جوانان و دانش آموزان و عامه مردم ارائه کنند در روزهای سخت قبل از این که امدادگر رسمی برسد، همه مردم امدادگر هستند.
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در آیین افتتاح همزمان پروژه های غیرمتمرکز جمعیت هلال احمر دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری گفت: این موضوع که وضعیت انبارهای هلال احمر در حال حاضر خوب است جای قدردانی دارد. من مدتی پیگیر وضعیت انبارها بودم چرا که برای شرایط بحرانی که ممکن است با آن مواجه شویم  انبارهای هلال احمر باید همیشه تجهیز و پر باشند.

وی با تاکید بر اینکه هلال احمر خدمات خوبی در داخل و خارج کشور دارد افزود: امروز ۱۴۰۰خانه هلال افتتاح شد و رئیس جمعیت هلال احمر قول داد در پایان دولت، ۵هزار خانه هلال در سراسر کشور افتتاح شود  که جای تشکر و قدردانی دارد.

حسن روحانی با بیان این که از هلال احمر تشکر می کنم، گفت: 1400 خانه هلال برای امداد، نجات، حوادث غیرمترقبه و... افتتاح شد.

وی با تاکید بر اینکه همه باید آماده باشند افزود: اگر این خانه ها آموزش های ابتدایی و کمک های اولیه را به جوانان و دانش آموزان و عامه مردم ارائه کنند در روزهای سخت قبل از این که امدادگر رسمی برسد، همه مردم امدادگر هستند.

روحانی تاکید کرد: اردوگاه های تابستانی هلال احمر نیز (به خاطر کرونا امسال در دسترس نیست) در سال هایی که امکان پذیر است باید جوانان به آنچه که لازم است در زمینه امداد و نجات بیاموزند مجهز شوند. این اردوگاه ها می تواند نشاط جوانان را هم در پی داشته باشد.

بنابراین گزارش در این مراسم که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با دستور رئیس جمهوری پروژه‌های هلال احمر در استان‌ها به شرح زیر افتتاح شد:

۱۴۰۰  خانه هلال
توسعه و تجهیز شبکه امدادونجات کشور شامل:
-تعداد ۷۱ دستگاه کامیونت کانکس دار امدادی
-افتتاح ۷ پایگاه امداد و نجات ( اصفهان - هرمزگان - اردبیل ) و انبار امدادی ( بوشهر - ایلام - مازندران - گیلان - خراسان جنوبی کرمانشاه )
-تجهیزات امداد و نجات شامل تجهیزات انفرادی موتور برق موتور پمپ آب
-قایق جیمینی ۵۲ دستگاه
ساخت ، تجهیز و راه اندازی مراکز بهداشت ، درمان و توانبخشی شامل:
مرکز جامع توانبخشی رشت گیلان / مرکز جراحی بم کرمان/ مرکز جامع توانبخشی مازندران/  مرکز تخصصی درمان و توانبخشی سرطان گلستان / درمانگاه شفا نجف شهر/
سیرجان کرمان/  بازسازی مرکز توانبخشی استان سمنان
بازسازی مرکز توانبخشی کرج / البرز

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی