امروز: ۱۴۰۰/۷/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۴:۲۶ کد مطلب: 65120
 برگزاری کارگاه سواد رسانه ای توسط مدیر روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی در بجستان؛ طعمه نباشیم! کارگاه آموزشی مهارتی سوادرسانه ای به همت شورای فرهنگ عمومی بجستان و با حضور مدیر روابط عمومی و ارتباطات هلال احمر استان و مدیرعامل خانه مطبوعات ورسانه های خراسان رضوی در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر بجستان، کارگاه آموزشی مهارتی سواد رسانه ای در محل مصلای نمازجمعه توسط استاد مجتبی محمودی مدیرعامل  خانه مطبوعات ورسانه های استان و مدیر روابط عمومی و ارتباطات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی باحضورفعالان روابط عمومی واصحاب رسانه بجستان توسط شورای فرهنگی عمومی شهرستان برگزار شد.

بنابراین گزارش، در این نشست که نمایندگان هلال احمر نیز حضور داشتند ،مدرس همایش سواد رسانه ای گفت: دنیای امروز دنیای رسانه هاست و باید بتوانیم مهارت استفاده  صحیح و مدیریت مصرف رسانه ای را فرابگیریم و سواد رسانه ای فراتر از سواد خواندن و نوشتن و در واقع مهارت ضروری امروز است.

محمودی مواجهه صحیح با رسانه ها را با سه رویکرد خوش بینانه، بدبینانه و واقع بینانه برشمرد و افزود: درست ترین رویکرد درمواجهه با رسانه ها نگرش واقع بینانه و واکسینه کردن جامعه است و برای اینکه مراقب باشیم طعمه رسانه نشویم باید نگاه نقادانه داشته باشیم.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان همچنین با تاکید بر ضرورت آشنایی والدین به عنوان نخستین مربیان سواد رسانه ای تاکید کرد: از خانواده به شهروند و از شهروند به شبکه وند رسیده ایم و زیست مجازی امروز به واقعیت زندگی عمومی تبدیل شده است.

سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رسانه هایی که امروز صحبت میکنیم اعم از رسانه های اجتماعی مانند سایت ها و کانالها و گروهها و شبکه های ماهواره ای و مطبوعات و رسانه های مختلف است که برای حضور غیرمنفعل و پویا در این عرصه باید آماده باشیم و لازم است ضمن شناخت، آمادگی ارتباط با مخاطب راداشته باشیم که به خصوص در نهادهایی مانند هلال احمر باید در ارتباط تعاملی با مخاطب سرمایه اجتماعی اعتماد مخاطب را بالا ببریم و در راستای ماموریتمان، فرهنگ سازی و آموزش داشته باشیم.
گفتنی است حجت الاسلام عبدی امام جمعه بجستان در آغاز این نشست درباره اهمیت طرح مباحث روز رسانه ای و لزوم حضور پرشور تک تک آحاد مردم در انتخابات پیش رو، به ایراد سخن پرداخت.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی