امروز: ۱۴۰۰/۶/۲۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۹:۱۸ کد مطلب: 65291
 آموزش مهارت‎های امدادی به اعضای جوانان


 

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: آموزش‌های امدادی جمعیت هلال احمر با هدف ارتقاء سطح توانمندی اعضای جوان جهت حضور موثر و کارآمد در فعالیت ها و طرح ها دنبال می‌شود و افراد شرکت در این دوره‌ها بعد از پایان دوره با افزایش مهارت‌های امدادی می‌توانند در هنگام بروز حوادث جان نزدیک‌ترین افراد خود را نجات دهند و یاری رسان تیم های عملیاتی امداد و نجات باشند.

سعید شیری رییس هلال احمر تربت جام در گفتگو با روابط عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه آموزش اولویت اول برنامه توانمند سازی اعضای جوان جمعیت هلال احمر تربت جام بوده است، اظهار کرد: دوره آموزشی ویژه ای برای سه تیم اعضای جوانان برادر این شهرستان برنامه ریزی شده است ، این دوره آموزشی مباحث آمادگی جسمانی و افزایش توان جسمانی ، آشنایی با اصول و ضوابط کار تیمی ، مرور و آشنایی با اصول و مهارت های داوطلبی ، تمرین و کارعملی در حوزه های امداد و نجات جاده ای کوهستان و محیط های آبی ، تمرین و کار عملی سرفصل های تخصصی پیش بیمارستانی را در بر می گیرد.

وی تاکید کرد: در کنار فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه سازمان جوانان ، رسالت اصلی جمعیت هلال احمر امداد و نجات در حوادث و بحران ها می باشد که می بایست اعضای جوانان که با شوق و انرژی فراوان در فعالیت های جمعیت حضور دارند جهت کمک و یاری رساندن در حوادث تربیت و آماده شوند.

شیری با تاکید به اینکه به منظور ارایه این طرح تلاش بر این بوده تا تمام واحد های اجرایی شعبه اعم از امداد و نجات ، آموزش ، داوطلبان و ... همکاری داشته باشند ، اظهار کرد: این همکاری در شهرستان تربت جام مثبت و موثر بوده است و تمام همکاران جمعیت با واحد جوانان شعبه در جهت اجرای هرچه بهتر طرح همکاری و همیاری دارند.

وی تصریح کرد: ارایه این طرح به صورت ابتکاری از سوی کانون جوانان بخش آزاد این جمعیت بوده است که پس از بررسی کارشناسان و مسئولین واحد ها ، اجرای آن مورد تصویب قرار گرفت.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت جام گفت: در کنار  برگزاری کارگاه های عملی و تئوری که با محوریت آموزش و تمرین می باشد موضوعات همچون اردوهای عملیاتی و مسابقات امدادی نیز پیش بینی گردیده است.

شیری با تاکید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط اعضا، گفت: این دوره های آموزشی با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی و حضور حداکثر 15 نفر در فضای باز جمعیت هلال احمر برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: بعد از آشنایی جوانان با با سیاست ها و اهداف جمعیت هلال احمر و اصول این جمعیت و بشر دوستی آنها را به سمت کارهای خیر و بشر دوستانه وعام المنفعه جذب می کنیم و بعد از آن که به عضویت جوانان هلال احمر درآمدند در قالب تیم های امدادی ساماندهی می شوند تا با حضور در این طرح و یادگیری آموزه های امداد در فعالیت های امداد و نجات حضور داشته باشند و به جامعه خدمت کنند.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی