امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ شهريور ساعت ۱۴:۱۵ کد مطلب: 65954
 خیران تربت جامی 2 تانکر آب به مناطق محروم سربیشه اهدا کردند

خیران تربت جامی 2  تانکر آب به مناطق محروم سربیشه اهدا کردند

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام گفت: خیران‌ تربت جامی در قالب اجرای طرح ملی "نذر آب" 2 تانکر آب آشامیدنی به مناطق کم برخوردار سربیشه در جنوب شرقی بیرجند اهدا کردند.

 سعید شیری اظهار داشت: شهریور امسال طرح ملی نذر آب 4 در شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی به همت خیرین و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی برگزار می شود.

وی ادامه داد: 2 تانکر خریداری شده توسط خیرین این شهرستان به ارزش 50 میلیون ریال در قالب کاروان نذر آب 4 جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی به شهرستان سربیشه ارسال می گردد.

 رییس هلال احمر تربت جام با اشاره به اهمیت طرح ملی ) نذر آب( گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای کاهش آلام مردم دچار خشکسالی در کشور این طرح را در سال های گذشته در قالب توزیع تانکر آب، سبد غذایی و اعزام کاروان‌های سلامت به اجرا در آورده است و در سال های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

شیری در پایان ضمن قدردانی از خیرین و مردم نیک اندیش شهرستان تربت جام افزود : جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد در کشور همواره با برگزاری طرح های داوطلب محور و حمایتی به یاری نیازمندان می شتابد لذا از مردم خیر و نیکوکار شهرستان تربت جام دعوت می شود تا با خیرات و اهدا نذورات خود به این جمعیت در مسیر کاهش آلام مردم نیازمند همراهی نمایند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی