امروز: ۱۴۰۰/۸/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۷ شهريور ساعت ۱۱:۸ کد مطلب: 65999
 مصاحبه با دبیر کانون روستایی عارف آباد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در اجرای طرح ماه تابان با دبیر کانون روستایی عارف آباد شهرستان کاشمر مصاحبه ای انجام شد که به شرح ذیل است:

لطفا خودتان را معرفی کنید ؟
روح اله قراری عارفی متولد سال 1379 عضو کوچکی از خانواده بزرگ هلال احمر و دانشجو رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر هستم در حال حاضر خادم جوانان روستای عارف آباد به عنوان دبیر کانون روستایی هلال احمر می باشم.
آشنایی شما با جمعیت هلال احمر چگونه بود و از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده اید؟
من از سال 95 از طریق آموزش های طرح دادرس با جمعیت هلال احمر آشنا شدم. البته آشنایی اصلی من با هلال احمر از طریق فعالیت های خانواده ام در این سازمان بوده است. از سال 1398 بصورت فعال و مستمر در فعالیت های سازمان جوانان مشارکت داشتم و در نهایت به عنوان دبیر کانون روستایی مشغول به خدمت هستم.
انگیزه شما از عضویت و فعالیت در جمعیت هلال احمر چه بوده است ؟
انگیزه اصلی و هدف من از عضویت در جمعیت هلال احمر فراگیری آموزه های امدادی برای یاری رساندن به همنوعان و خانواده ام در مواقع اضطرار می باشد. البته مشارکت در فعالیت های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر نیز از انگیزه های من بوده است.
اکنون فعالیت شما در جمعیت هلال احمر چگونه است و در چه برنامه هایی حضور داشتید؟
من به عنوان امدادگر واحد امداد و نجات و رابط خبری جمعیت هلال احمر شهرستان و ادمین معاونت امور جوانان استان فعالیت دارم و تاکنون در برنامه هایی از قبیل طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، کاروان های نیکوکاری ، طرح ملی پیمان و با شروع اپیدمی کرونا در کنار دیگر اعضای جمعیت هلال احمر فعالیت مستمر و فعالانه ای در طرح های نذر سلامت، آموزش های چهره به چهره، آمران سلامت و ناظران سلامت داشته ام.
از نظر شما کدام فعالیت و برنامه شاخص تر بوده است؟
از نظر من از فعالیت های بسیار ارزشمند که همواره مشتاقانه پیگیر حضور و فعالیت در آن هستم کاروان های نیکوکاری جمعیت هلال احمر هست که در روستای های کم برخوردار اجرا می‌شود و اعضای جمعیت هلال احمر به ارائه خدمات امدادی، آموزشی، سلامت محور، فرهنگی و بشر دوستانه می‌پردازند.
تاکنون چند نفر را عضو جمعیت هلال احمر کرده اید و تا چه زمانی به فعالیت در سازمان جوانان ادامه خواهید داد؟
همواره سعی کردم مشوق دوستانم برای عضویت آنان در جمعیت هلال احمر باشم و در مقاطع مختلف نیز دوستانم را به عضویت در این سازمان دعوت نمودم و آن ها نیز پذیرفتند البته اگر بصورت خاص به این موضوع بپردازم در تابستان 1399با دعوت از دانش آموزان طرح دادرس، بستر فعالیت 30 نفر از این عزیزان را فراهم کردم و آموزش آنان را به عهده گرفتم. فعالیت در سازمان جوانان بسیار شیرین است وهمواره در تلاشم که فعالیتم در این سازمان بشر دوستانه قطع نشود و امیدوارم تا زمانی که شرایط کاری و وقتم اقتضا کند به فعالیت های مستمر و فعالانه خود ادامه خواهم داد.
اگر رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بودید به اجرای کدام برنامه بیشتر اهمیت می دادید؟
من اگر رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بودم دامنه فعالیت های جمیعت هلال احمر را در قالب کاروان های نیکوکاری و اردوهای جهادی در مناطق کم برخوردار سراسر کشور گسترش میدادم. همچنین همت خود را بر ارتقا افزایش مهارت های اعضای سازمان جوانان قرار میدادم و سعی در توانمندی و هنر آموزی این عزیزان داشتم.
سخن پایانی
در پایان از اساتید و مربیان خودم در جمعیت هلال احمر که موفقیت های من مرهون کمک ها و حمایت های ایشان است تشکر میکنم.از پشتیبانی های آقای معین زاده معاونت محترم امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی، آقای رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر و سرکار خانم میرزایی مقدم مسئول امور جوانان شعبه کاشمر تشکر وقدردانی می کنم."
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی