تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ فروردين ساعت ۱۴:۰ کد مطلب: 39421
 شناسایی 2 مفقود ارتفاعات ارتکند کلات در 16ساعت عملیات امدادی
رئیس جمعیت هلال احمر کلات از شناسایی 2 مفقود ارتفاعات ارتکند این شهرستان در یک عملیات مشترک 16 ساعته نیروهای امدادی مشهد و کلات خبر داد.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مهدی رفیعی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در ساعت 18:30 دقیقه روز گذشته دو مرد26 و 36 ساله در ارتفاعات منطقه کوهستانی ارتکند در کیلومتر 53 محور کلات-مشهد مفقود شدند و پس از اعلام گزارش آن به تلفن 112، تعداد 11 نجاتگر و امدادگر جمعیت‌های هلال احمر کلات و مشهد به منظور جست‌وجو و شناسایی به این منطقه کوهستانی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه عملیات شناسایی این مفقودان به‌صورت مشترک توسط تیم‌های امدادونجات مشهد و کلات اجرا شد، افزود: در این مأموریت مشترک 6 نجاتگر و امدادگر پایگاه امدادی شهدای کلات و 5 نجاتگر و امدادگر پایگاه امدادی سه راهی فردوسی مشهد درعملیاتی 16.5 ساعته موفق به شناسایی 2 مفقود ارتفاعات منطقه کوهستانی ارتکند شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر کلات با بیان اینکه وضعیت حالی این مفقودان شناسایی شده مساعد است، خاطرنشان کرد: این 2 مفقود پس از شناسایی مورد تست‌ها و چکاب‌های اولیه سلامت قرار گرفتند و خدا رو شکر به لحاظ جسمی دچار مشکلی نشده بودند و تنها دچار استرس در کوهستان شده بودند که مورد مراقبت‌های اولیه و لازم قرار گرفتند و این 2 نفر پس از بازگشت آرامش و مساعدشدن وضعیتشان تحویل خانواده‌هایشان شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی