تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين ساعت ۱۲:۰ کد مطلب: 46383
 دختربچه مفقودی در روستای زاوین کلات تحویل خانواده‌اش شد
رئیس جمعیت هلال احمر کلات گفت: دختربچه 8 ساله که از شب گذشته در روستای زاوین کلات مفقود شده بود طی عملیات مشترک جست‌وجو توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت‌های هلال احمر کلات و مشهد پیدا شد و تحویل خانواده‌اش گردید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مهدی رفیعی‌فرد از عملیات جست‌وجو برای یافتن دختربچه 8 ساله در منطقه زاوین خبر داد و گفت: با درخواست نیروی انتظامی از جمعیت هلال احمر برای جست‌وجوی این دختربچه در روستای زاوین واقع در 70 کیلومتری محور کلات به مشهد، عملیات تجسس از صبح امروز توسط امدادگران آغاز شد.
وی با اشاره به مفقودشدن این دختربچه از ساعت 20 شب گذشته، افزود: فرد مفقودشده دارای اختلال ذهنی بوده است که با گزارش اعلام مفقودی از سوی خانواده وی به پلیس و درخواست نیروی انتظامی از جمعیت هلال احمر در ساعت 3 بامداد امروز، بلافاصله عملیات جست‌وجو آغاز شد و تا ساعت 10:30 و به مدت 7 ساعت و 30 دقیقه که فرد مفقودی پیدا شد، ادامه یافت.
رئیس جمعیت هلال احمر کلات اظهار کرد: عملیات جست‌وجو توسط 2 امدادگر و نجاتگر به همراه 2 قلاده سگ تجسس (تیم آنست) جمعیت هلال احمر کلات و مشهد انجام شد و خوشبختانه کودک مفقودشده در سلامت کامل پیدا شد و لحظاتی قبل تحویل خانواده‌اش شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی