امروز: ۱۳۹۸/۴/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۴:۷ کد مطلب: 45887
 دعوت گروههای امدادگران، جوانان و داوطلبان برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
گروهها وتشکلهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از عموم مردم برای حضور پرشور و پرشمار در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی دعوت به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر، گروهها وتشکلهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی طی بیانیه ای اعلام کردند: «چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن گرفته و گرامی می‌داریم که برای برافراشته ماندن پرچم جمهوری اسلامی ایران، ارزشها و فرهنگ اسلام و ایران اسلامی، همه ایرانیان از جان و دل مایه گذاشته و شهدای بسیاری را تقدیم کردند تا امروز بتوانیم با افتخار، استواری و همبستگی ایران اسلامی را به رخ تمامی جهانیان بکشیم.
این بیانیه می افزاید: بر این اساس از عموم مردم دعوت به عمل می آید تا همانند همیشه در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی دشمن شکن جشن پیروزی انقلاب اسلامی که به فرموده رهبر حکیم انقلاب نماد وحدت ملی است شرکت کنند.
براین اساس خانواده هلال احمر خراسان رضوی در مشهد نیز در ساعت 8:30 صبح فردا در محل ساختمان هلال احمر واقع در خیابان فدائیان اسلام به منظور شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اجتماع می کنند.
شایان ذکر است هیات جوانان حضرت علی اکبر (ع) و کانونهای دانشجویی و دانش آموزی و آزاد جوانان هلال احمر استان و نیز خانه های داوطلب و باشگاه امدادگران ونجاتگران هلال احمر استان این بیانیه را صادر کردند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی