امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۶تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد ساعت ۱۰:۱۱ کد مطلب: 47159
 از مفقود شدن 21 نفر در کوهستان تا واژگونی پراید در بسته حوادث امروز خراسان رضوی

 امدادرسانی هلال احمر استان در حوادث 24 ساعت گذشته خراسان رضوی دارای تنوع عجیبی است که از آن جمله می توان به مفقودی 21 کوهنورد ، مراجعه فردی خون آلود به پایگاه امداد و نجات ، تصادف کامیون با موتورسیکلت و واژگونی پراید اشاره کرد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، صبح روز شنبه با اطلاع به مرکز هماهنگی و عملیات هلال احمر استان ، خبر واژگونی یک‌دستگاه پراید در محور شاهرود به سبزوار و مصدوم شدن دونفر اعلام شد که بلافاصله امدادگران پایگاه کاهک در صحنه حاضر شده و دو مصدوم خانم و آقای 36 ساله را بعد از انجام اقدامات اولیه به مرکز درمانی سبزوار منتقل کردند.
همچنین غروب شنبه چهارم خرداد ماه جاری فردی  که در اثر نزاع و درگیری دچار خونریزی و جراحت شدید شده بود به پایگاه شهید عباسیان تایباد مراجعه کرد که بلافاصله بعد از اقدامات اولیه به بیمارستان خاتم الانبیاء این شهر اعزام شد.
تصادف کامیون با موتورسیکلت در کیلومتر 12 محور خلیل‌آباد به بردسکن هم دیشب به مرکز عملیات هلال احمر استان گزارش شد که مردی 40ساله که دچار ترومای سر بود بعد از انجام اقدامات اولیه امدادی به بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن منتقل شد.
از سوی دیگر، در اخرین لحظات شب گذشته با اعلام مفقودی 21 نفر کوهنود در ارتفاعات گنداب به بوژان نیشاور  به مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امدادی استان که بلافاصله تیم کوهستان هلال احمر نیشابور به منطقه اعزام و بعد از حدود ۶ ساعت جستجو افردا مفقود شده را به دامنه کوه منتقل کردند و خوشبختانه وضعیت کوه‌نوردان مناسب بود و مسئله خاصی نداشتند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی