امروز: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت ۹:۱۲ کد مطلب: 47104
 بار دیگر سیل حادثه آفرین شد

رئیس جمعیت هلال احمرفریمان از وقوع سیل درشهرستان فریمان خبرداد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرفریمان وقوع سیل از ساعت 15 روز  31 اردیبهشت در محورهای تربت جام فریمان ، فریمان تربت حیدریه ، و روستاهای بالا بند ، قلعه نو ، رخنه ، لوشاب ،چهاربید ،سنجدک،ماغور و زرکک ،کته شمشیروعشق آباد شهرستان حادثه آفرین شد.
تیم سیلاب جمعیت هلال احمرفریمان در طی شب و روز گذشته و دردقایق اولیه وقوع سیل جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده درمحل وقوع حادثه حضورفعال داشته و همچنان مشغول کمک رسانی به مناطق آسیب دیده می باشند.
بنابر این گزرش تعداد افراد رهاسازی شده دراین حادثه 5 خانوار گرفتار در سیل تا این لحظه گزارش شده است .
شایان ذکر است خیابانهای ولیعصر شمالی (کارگر) و خیابان چمران شهرستان فریمان دچارآبگرفتگی شدید شدند که با تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر تخلیه صورت پذیرفت.  

لازم به ذکر است فرماندار فریمان در کنار عوامل راهداری و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمردر محل وقوع سیل جهت امداد رسانی به مردم گرفتار در سیل حضور و همراهی مستمر داشتند.


 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی