امروز: ۱۳۹۸/۷/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين ساعت ۱۷:۱ کد مطلب: 46407
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبر داد:
 ارسال 4900 قلم مواد غذایی به مناطق سیل‌زده گلستان
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال محموله مواد غذایی کمک‌های هلال احمر خراسان رضوی به سیل‌زدگان گلستان خبر داد و گفت: 4900 قلم مواد غذایی به مناطق سیل‌زده این استان ارسال شد.
مجتبی محمودی از ارسال محموله مواد غذایی کمک‌های هلال احمر خراسان رضوی به سیل‌زدگان گلستان خبر داد و گفت: ساعتی قبل یک دستگاه تریلر شامل 4900 قلم مواد غذایی به مناطق سیل‌زده این استان ارسال شد.
وی افزود: این اقلام شامل 1225 بسته مواد غذایی یک‌ماهه به همراه 3675 بطری روغن 810 گرمی است که توسط هلال احمر خراسان رضوی به گلستان ارسال شده است.
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته نیز طی 2 مرحله 3300 تخته پتو و ۱۵۰۰ بسته غذایی یک‌ماهه برای سیل‌زدگان گلستان ارسال شده است.
محمودی تصریح کرد: مردم نوع‌دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب جمعیت هلال احمر به شماره کارت ۹۷۳۰-۵۰۲۵-۶۳۱۸-۵۸۹۴ بانک رفاه و یا شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌های سراسر کشور و یا
با شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* جهت کمک به سیل‌زدگان شمال کشور واریز نمایند.
وی با بیان اینکه باید مراقب کلاهبردارانی که با نام کمک‌های مردمی اقدام به سودجویی در این شرایط می‌کنند باشیم، تاکید کرد: با توجه به اینکه همیشه و در هر زمانی مردم به محض بروز حادثه‌ای برای هموطنانشان وارد عمل می‌شوند، افراد سودجو با ایجادکانال، گروه و پیج‌های مختلف در برخی پیام رسان‌ها کلاهبرداری می‌کنند باید مراقب باشیم که این کمک‌ها به‌جایی سپرده شود تا به دست نیازمند حقیقی برسد و بر همین‌ اساس لازم است شهروندان گرامی کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را صرفاً از طریق‌ پایگاه‌های مجاز همچون هلال احمر اهدا کنند تا این کمک‌ها به مقصد واقعی خود واصل شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی