امروز: ۱۳۹۸/۷/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۰ فروردين ساعت ۱۳:۲۹ کد مطلب: 46603
 ۵ تیم عملیاتی و لجستیک جمعیت هلال احمر خراسان رضوی عازم گلستان شد
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اعزام ۵ تیم عملیاتی و لجستیک جمعیت هلال احمر این استان به منطقه سیل زده گلستان خبر داد .
بنابراین گزارش مجتبی محمودی افزود :این تیم ها شامل ۴ تیم عملیاتی و یک تیم لجستیک و پشتیبانی است که با تجهیزات کامل امدادی در واپسین ساعت شب گذشته و بامداد امروز سه شنبه عازم منطقه سیل زده استان گلستان شد.
وی ادامه داد: این تیم ها متشکل از ۱۵ نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی است که با ۴ دستگاه خودرو کمکدار و یک دستگاه کامیونت با تجهیزات کامل امدادی عازم استان گلستان شدند .
گفتنی است دو روز پیش نیز تیم پنج نفره پیش رو به فرماندهی آقای اسماعیل بهمن ابادی معاون امداد ونجات استان خراسان رضوی جهت ارزیابی به منطقه سیل زده استان گلستان اعزام شده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی