امروز: ۱۳۹۹/۳/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت ساعت ۱۴:۵ کد مطلب: 46726
 تجلیل از جانبازان و فرزندان شهدا در هلال احمر خراسان رضوی
ایثارگران پیشگام کمک به سیلزدگان بودند/ تجلیل از جانبازان و فرزندان شهدا در هلال احمر خراسان رضوی
♦️مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: جانبازان و ایثارگران پیشگام همه حرکت‌های اجتماعی انقلاب و کمک به سیلزدگان حوادث اخیر کشور بودند.
حجت الاسلام والمسلمین حسین معصومی در آیین تکریم و تجلیل از جانبازان و فرزندان شهدای هلال احمر استان در سالن مرحوم دفتری مشهد افزود: شرط جامعه پویا توجه به ایثارگران است و این جانبازان ماه یا ستارگان نورافشان امروز و هر روز ما هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همچنین پیوند فرزندان شهدا با نظام و انقلاب اسلامی را ناگسستنی خواند و ایثارگران را الگوی جامعه و اسوه نهادهای اداری دانست.

💥سیل اخیر می‌توانست بحران امنیت ملی بشود!
♦️مشاور استاندار خراسان ‌رضوی در امور ایثارگران نیز در این آیین تاگید کرد: جلوه های بارز ایثارگری را این روزها در سیل اخیر دیدیم که اگر نبود می توانست با بحرانی امنیتی تبدیل شود.
حسن فتحی نیا، افزود: همه کشور به این نتیجه رسید که اگر چنین بحرانی در کشور درست مدیریت نشود سرنوشت ما می‌توانست به گونه ای دیگر باشد و ارتقای جایگاه ایثارگران بمنزله ارتقای بازدارندگی و امنیت کشور است.
مشاور امور ایثارگران استاندار خراسان رضوی یادآوری کرد: در پاسداشت مقام ایثارگران نگاه‌های درستی در مسئولان وجود داشته و چارچوبهای مناسبی نهادینه شده که اهتمام همگان را می‌طلبد، بطوریکه قوانین ارزشمندی در این راستا داریم که گاهی تفاسیر مختلفی یافته و به درستی عملیاتی نشده است.
وی ادامه داد: در اسناد راهبردی نظام به جایگاه جانبازان و ایثارگران توجه شده و این قوانین همیشه نجاتبخش بوده است و می‌طلبد تا باوجود مطالبات اندک این عزیزان به عنوان یک وظیفه به آن عنایت شود.
دکتر فتحی نیا افزود: برگزاری یادواره شهدای امدادگر در دوران اخیر از سوی هلال احمر خراسان رضوی می‌تواند یک افتخار ماندگار باشد.

💥تکریم ایثارگران تقویت راه امام(ره) و شهدا
♦️مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکید کرد: تکریم ایثارگران، تقویت راه امام(ره) و شهدا و بزرگداشت ارزشهای والای انسانی و اسلامی است.
دکتر سید مجتبی احمدی افزود: حضور ایثارگران در جمعیت خیریه و غیرانتفاعی هلال احمر می‌تواند در پیشبرد اهداف این موسسه مردمی تاثیر بسزایی داشته باشد و به رشد و ارتقای جامعه یاری رساند.
وی خطاب به حاضران در نشست اظهار کرد: یادگاران شهدا بهترین الگوها و اسوه‌های در جامعه و هر نهادی می‌توانند محسوب شوند بشرط آنکه پیرو راه شهیدان باشند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی