امروز: ۱۳۹۶/۵/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با مدیر روابط عمومی
 
مجتبی محمودی
منوی روابط عمومی
سایتهای مرتبط
اخبار ویژه

آخرین اخبار
برنامه های هفته هلال احمر تشریح شد
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: شعار امسال هفته هلال احمر با عنوان دنیایی در انتظار صلح انتخاب شده و برنامه‌های آن از سیزدهم تا نوزدهم اردیبهشت ماه اجرا شد
۱۳۹۶/۲/۱۸

پیشرفتهای علمی قدرت پیش بینی زلزله را ندارد / شایعات درباره وقوع زلزله شدید در مشهد کذب است
جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در بیانیه ای که هم اینک منتشر شد تاکید کرد که هرگونه پیش بینی وقوع زلزله در ساعتها و روزهای پیش رو تکذیب میشود.
۱۳۹۶/۱/۱۷

یک کشته و17 مصدوم در زلزله 60 ثانیه ای صبح امروز خراسان رضوی
سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی از کشته شدن یکنفر ومصدوم شدن 17 نفر در زلزله صبح امروز خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۱۶

پیداشدن 9 مفقود شده در مناطق کوهستانی خراسان رضوی
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از پیداشدن 9 مفقود شده در مناطق کوهستانی خراسان رضوی در روز طبیعت خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۱۵

15 هزار مخاطب به پویش‌های مردمی هلال احمر پیوستند
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از پیوستن 15 هزار مخاطب به پویش‌های مردمی این مجموعه در سطح استان خبر داد و گفت: برترین رسانه‌های فعال در انتشار اخبار جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و انعکاس شایسته خدمات امدادی نوروزی ۹۶ تقدیر می‌شوند.
۱۳۹۶/۱/۸

آنچه پیش از زائر پیاده ‌شدن اربعین باید بدانید!
وقتی کوله‌پشتی بسیاری از مسافران اربعین را مادران مهربان و همسران دلبندشان می‌بندند چه سودی دارد این همه توصیه به زائران که چه چیزهایی برای سفر لازم است! درحالی که گاهی تازه در عراق متوجه می‌شوند که چه چیزهایی به همراه خودشان آورده‌اند و ناچارند انبوهی از باری را که با مهربانی بسیار در کوله‌پشتی برایشان چیده‌ شده است با زحمت زیاد، بر دوش بکشند درحالی که خیلی از آنها ضروری نیستند و چه بسا شاید نبودش بهتر باشد... و البته کیست که جرات کند این حقیقت را رسما به این بانوان محترم اعلام کند؟! که لطفا ک
۱۳۹۵/۸/۲۲

تقدیر از خدمات روابط عمومی در عرصه های خبری
همزمان با روز خبرنگار از خدمات وفعالیتهای روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در زمینه های مختلف رسانه ای وتعامل با خبرنگاران ،تقدیر شد.
۱۳۹۵/۵/۱۷

سرخ پوشان هلال با انسانیت عهد بسته اند و دلخوش اند به انصاف الهی
جمعیت هلال‌احمر یک نهاد مردمی است؛ برخاسته از بطن و نیت نوع‌دوستی ملتی که در حادثه و واقعه از یاد نمی‌برند که روح انسان‌دوستی، پاک‌تر و بلندتر از هر داشته و دارایی و خط و مرزی است. اینکه در کنار هم میتوان خرابه‌ها را دوباره ساخت، دست‌های نیازمندان را گرفت، آسیب‌دیدگان را درمان کرد و آنها که غمی در دل دارند را به ساحل تسلی رساند.
۱۳۹۵/۴/۱

افتتاح رسمی طرح سلامت یاران/برگزاری نخستین جشنواره ورزشی و امدادی نونهالان هلال‌احمر
رئیس ستاد برگزاری هفته هلال در نشست خبری صبح امروز، برنامه های جمعیت هلال احمر برای بزرگداشت هفته هلال را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۲/۱۴

فراخوان سومين جشنواره هلال و رسانه اعلام شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ کمیته برگزاری سومین «جشنواره هلال و رسانه» فراخوان شرکت در این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:
۱۳۹۵/۱/۲۲