امروز: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با مدیر روابط عمومی
 
مجتبی محمودی
منوی روابط عمومی
سایتهای مرتبط
اخبار ویژه

آخرین اخبار
کاشت نهال میوه بنام شهدای امدادگر در هلال احمر خراسان رضوی
به مناسبت گرامیداشت روز شهدا دو اصله نهال میوه در محوطه فضای سبز ساختمان صلح جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در مشهد به یاد شهدای امدادگر در زمین غرس شد .
۱۳۹۷/۱۲/۲۲

طرح ملی خدمات نوروزی از سوی هلال احمر خراسان رضوی اجرا می شود
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از اجرای طرح هلال بهشت نوروز98 در خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

گزارش اقدام ۵ (بهمن ماه ۱۳۹۷)؛ نرم نرمک می‌رسد اینک بهار…
در بهمن ۹۷ به چهل سالگی انقلاب رسیدیم. خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر در چهل سالگی انقلاب اسلامی با تکیه بر ۹۵ سال سابقه پرافتخار خود، بار دیگر با مردم عهدوپیمان بست که خدمت بی منت به به مردم شریف ایران اسلامی را همچون گذشته پرتوان و استوار ادامه دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۵

امدادرسانی واسکان اضطراری بیش از 200 فرد گرفتار در برف وکولاک
سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی واسکان اضطراری 211 فرد گرفتار در برف و کولاک شب گذشته در محورهای خراسان رضوی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴

دعوت گروههای امدادگران، جوانان و داوطلبان برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
گروهها وتشکلهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از عموم مردم برای حضور پرشور و پرشمار در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی دعوت به عمل آوردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

چهل سال، چهل اقدام/گزارش‌سی‌وششم: مرز بی‌پایان خدمت
فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مناسبی برای مرور دستاوردها وموفقیت‌های کشور در حوزه‌های مختلف است. دهه فجر با انتشار ۴۰ گزارش به صورت روزانه، مجموعه‌ای از این موفقیت‌ها و دستاوردها را در حوزه‌های کاری جمعیت هلال احمر به طور خلاصه مرور می‌کنیم؛ روایت آمورزش نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر سی‌وششمین گزارش است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱

پیام تبریک مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به تمامی کارکنان ،داوطلبان وامدادگران هلال احمر خراسان رضوی تبریک گفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴

رهاسازی ونجات مصدوم حادثه برخورد اتوبوس با پراید
سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی از انجام عملیات رهاسازی ونجات فرد محبوس در خودروی پراید خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

گزارش اقدام ۴ (دی‌ماه ۱۳۹۷)؛ خدمت ادامه دارد…
دی ماه پر تب و تاب بود و مقدمه ای برای رسیدن به ماه پیروزی انقلاب اسلامی. اکنون که به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نزدیک می‌شویم باید تلاش هایمان را افزون کنیم تا از آزمون سخت خدمت به مردم ایران اسلامی سربلند بیرون بیاییم. ما راه درازی آمده‌ایم و اکنون در چهل سالگی انقلاب اسلامی پرتوان و خستگی‌ناپذیر خدمت بی‌منت به آسیب‌دیدگان و نیازمندان را ادامه می دهیم…
۱۳۹۷/۱۱/۸

۴۰ سال، ۴۰ اقدام/ گزارش بیست و ششم: مرهمی برای کاهش رنج‌ بیماران
فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مناسبی برای مرور دستاوردها و موفقیت‌های کشور در حوزه‌های مختلف است. تا دهه فجر با انتشار ۴۰ گزارش به صورت روزانه، مجموعه‌ای از این موفقیت‌ها و دستاوردها را در حوزه‌های کاری جمعیت هلال‌احمر به طور خلاصه مرور می‌کنیم؛ معرفی خدمات بیمارستان نورافشار، گزارش ببیست و ششم است.
۱۳۹۷/۱۱/۸