پربیننده‌ترین ها
گفتگو
دیدار معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب
اسماعیل بهمن آبادی معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب قبل از آغاز طرح نوروز 94 دیدار و گفتگو کرد
۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۱ فروردين ساعت ۱۳:۵۳ کد مطلب: 26420
 فعالیت ۲۰ هزار جوان داوطلب در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی
مشاور رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۲۰ هزار جوان داوطلب در ‏یک هزار پایگاه ثابت و سیار فعال هستند.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، صبح امروز و همزمان با سالروز میلاد فرخنده ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) و شانزدهمین روز از اجرای طرح هلال بهشت، مشاور رئیس جمعیت هلال احمر و معاون منابع انسانی سازمان جوانان صبح امروز از فعالیت‌های طرح هلال بهشت جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بازدید کردند.
در این بازدیدها عملکرد جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح هلال بهشت ایام نوروز 95 مورد ارزیابی قرار گرفت.
در حاشیه این بازدیدها وحید قبادی‌دانا مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: جوانان هلال احمر در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، فداکاری و زندگی اجتماعی را تمرین می ‏کنند.
وی افزود: جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بهره‌گیری از پتانسیل خوب جوانان این استان، ‏توانسته توان عملیاتی بشردوستانه را به شکلی شایسته در طرح ملی ایمنی و سلامت به نمایش بگذارد.‏
مشاور رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه ‏طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با رویکرد جدید برای سومین سال در کشور در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: در این طرح ۲۰ هزار جوان داوطلب در ‏یک هزار پایگاه ثابت و سیار در ایام نوروز به فعالیت می‌پردازند. ‏
قبادی‌دانا ضمن اشاره بر حضور همیشه در صحنه جوانان، تصریح کرد: فعالیت جوانان در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۹5، در امتداد ‏اصل دوم استراتژی ۲۰۲۰ چشمگیر ظاهر شده است.
وی تأکید کرد: فعالیت‌های بشردوستانه جوانان در طرح آگاهی مردم در کمپین نه به تصادفات جاده‌ای ستودنی است.‏
مشاور رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر موضوع شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، بیان کرد: این مجموعه در حوزه کاری خود تلاش‌های لازم را در جهت تحقق این شعار معظم له صورت خواهد داد.
*اهتمام جدی و متعهدانه تمامی اعضای جمعیت هلال‌احمر به ارائه خدمات مورد نیاز مراجعان به ‏پایگاه‌ها و پست‌های نوروزی
همچنین عباس عطوف معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هم در سخنانی گفت: اعضای جوان، سخت‌کوش و پرتلاش جمعیت هلال احمر در جهت ‏ترویج فرهنگ نوع‌دوستی وتسکین آلام بشری بیش از پیش تلاش می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، از جمله ‏سازمان‌های فعال و موفق در سطح کشور بوده است، خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل خوب جوانان این استان، فعالیت‌های آن‌ها می‌تواند تأثیرگذار باشد و در حوزه‌هایی همچون آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری از تصادفات، آموزش‌های لازم برای انجام یک زندگی سالم و ‏سبک زندگی ایرانی اسلامی می‌توانند اثرگذار باشند که این استعداد در مجموعه جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی وجود دارد.‏
معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با تأکید بر ضرورت اهتمام جدی و متعهدانه تمامی اعضای جمعیت هلال‌احمر به ارائه خدمات مورد نیاز مراجعان به ‏پایگاه‌ها و پست‌های نوروزی، گفت: اخلاق نیکو، گشاده‌رویی و تواضع در برخورد با مراجعان و مهمانان نوروزی یک اصل مهم در فرایند ‏خدمت‌رسانی جمعیت هلال‌احمر به مردم بوده است.‏
قبادی دانا و عطوف با حضور در خراسان رضوی ضمن زیارت بارگاه منور رضوی از پست امدادی شهدای کامه و کمپ‌های ایمنی و سلامت مشهد و تربت حیدریه بازدید کردند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی