پربیننده‌ترین ها
گفتگو
دیدار معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب
اسماعیل بهمن آبادی معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب قبل از آغاز طرح نوروز 94 دیدار و گفتگو کرد
۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۱۳ فروردين ساعت ۱۶:۲۰ کد مطلب: 26449
 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبرداد؛
نیروهای عملیاتی هلال احمر استان همچنان درصدد یافتن فرد مفقود شده در کوه های جغتای/نجات 2 چوپان گیرکرده در ارتفاعات گردنه‌سبز
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای عملیاتی درصدد یافتن فرد مفقود شده در کوه های جغتای هستند و با همت امدادگران این جمعیت، 2 چوپان گیرکرده در ارتفاعات گردنه سبز نیز با موفقیت نجات پیداکردند.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اسماعیل بهمن‌آبادی ضمن اعلام خبر مفقودی یکی از هم استانی‌ها در کوه های منطقه جغتای شهرستان سبزوار، اظهارداشت: گزارش این مفقودی ساعت 11:30 دقیقه امروز «جمعه» به واحد عملیاتی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اعلام شد و بلافاصله نیروهای تیم عملیات کوهستان به محل اعزام شدند.
بهمن‌آبادی با بیان اینکه 6 نفر در قالب تیم عملیاتی کوهستان به محل اعزام شدند و جستجو برای پیدا کردن فرد مفقودشده همچنان ادامه دارد، افزود: در عملیات مذکور از یک قلاده سگ برای تسریع امدادرسانی و نجات استفاده می‌شود.
وی گفت: امیدواریم با تلاش و سعی نیروهای جمعیت هلال احمر استان فرد گمشده هرچه سریعتر با کمال صحت و سلامت پیدا شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همچنین از گیرکردن 2 چوپان در ارتفاعات گردنه سبز از توابع شهرستان تربت حیدریه خبرداد و گفت: بارش باران و سیل و آبگرفتگی محل سبب شده بود تا این افراد با مشکل روبرو شوند.
بهمن‌آبادی با بیان اینکه یک تیم عملیاتی کوهستان، متشکل از 8 نفر برای نجات این 2 چوپان به محل اعزام شدند، تصریح کرد: این حادثه در کمتر از 2 ساعت پس از اطلاع واحد عملیاتی مربوطه با موفقیت به پایان رسید.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی