پربیننده‌ترین ها
گفتگو
دیدار معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب
اسماعیل بهمن آبادی معاون محترم امداد و نجات استان با مسئولین امداد شعب قبل از آغاز طرح نوروز 94 دیدار و گفتگو کرد
۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱۴ فروردين ساعت ۱۴:۵۴ کد مطلب: 26475
 امداد رسانی به 170 حادثه‌دیده سیل وبرف وکولاک حادثه خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امداد رسانی به 170 حادثه‌دیده 11 حادثه سیل و آبگرفتگی و برف وکولاک روز طبیعت خبر داد.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اسماعیل بهمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: همزمان با روز طبیعت در حوزه معاونت امداد و نجات شاهد وقوع 9 حادثه سیل و آبگرفتگی 2 حادثه برف و کولاک در خراسان رضوی بودیم.
وی با اشاره به مکان‌های این حوادث، افزود: 9 حادثه سیل و آبگرفتگی در مشهد (2 مورد)، تربت حیدریه، سبزوار، تایباد، سرخس، رشتخوار، خواف و چناران و دو حادثه برف و کولاک هم در مشهد و قوچان به وقوع پیوسته بود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به امداد رسانی 55 امدادگر و نجاتگر این مجموعه به 170 حادثه‌دیده این حوادث، خاطرنشان کرد: در حوادث سیل آبگرفتگی 43 نیروی عملیاتی امداد رسانی لازم را به 47 حادثه‌دیده این حوادث داشتند؛ همچنین در حوادث برف و کولاک هم 12 نیروی عملیاتی امداد رسانی لازم را به 123 حادثه‌دیده این حوادث داشتند.
بهمن‌آبادی تصریح کرد: خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در محل‌های این حوادث شاهد هیچگونه موردی اعم از فوتی، مصدوم، مصدوم انتقالی و درمان سرپایی نبودیم و تمامی حادثه‌دیدگان در سلامت کامل هستند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی